1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 8 січня 2022 — що обіцяють астрологи

08.01.2022 10:02 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

Для багатьох Овнів цей день пройде під знаком постійних коливань і внутрішніх протиріч. Не найкращий момент для прояву сили волі, активності, наполегливості. Ваші дії, як і вчинки оточуючих людей, можуть бути непослідовними, що значно знизить їх ефективність. До числа позитивних особливостей цієї доби можна віднести шанс поправити матеріальне становище за рахунок альтернативних джерел. Наприклад, вас може віддячити людина, якій ви колись безкорисливо допомогли, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям зірки радять не втручатися в хід подій, якщо в них немає прямої зацікавленості. У ситуаціях, які безпосередньо пов'язані з вашими особистими інтересами і мають ключове стратегічне значення, сьогодні краще діяти строго в заданих рамках і не займатися самодіяльністю. Можливо, для цього вам доведеться на якийсь час забути про свій комфорт і особисті смаки. Нагородою стане прогрес у важливій справі або позбавлення від можливої загрози. Потрібні умови для активності складуться ближче до вечора.

Близнюки

День обіцяє бути цікавим, з масою різноманітних вражень, які так люблять Близнюки. Початок будь-якого заходу буде інтригуючим. Більшість непорозумінь буде носити забавний характер, але все ж почекайте з серйозними починаннями. Перш ніж зв'язатися з ким-небудь, дізнайтеся цю людину краще. Кінцевий підсумок дня залежить від того, що для вас важливіше зараз. Щоб поступити найкращим чином, вам потрібно бути в злагоді з собою, ідеально розбиратися у власних бажаннях і намірах.

Рак

День обіцяє романтичний настрій, великі надії, непогане самопочуття. Підсилює тягу до різноманітності, подорожей, пошуків ідеалу, розширення кругозору. Ваш авторитет зросте завдяки освіченості, психологічним здібностям, провидчому дару або іншим талантам. Можливе інтенсивне листування з далеким другом, духовним наставником, членом сім'ї, що емігрував. В цей час всім Ракам важливо мати поруч споріднену душу або хоча б знати, що десь далеко живе вірний однодумець.

Лев

У цей день запорукою успіху для Левів стануть дисципліна і готовність до самообмеження. Бажано в точності дотримуватися приписів лікаря, строго слідувати плану, службовому розпорядку, субординації. Стане в нагоді знання правил та інструкцій, вміння швидко розбиратися в професійних або правових питаннях, ключових документах. Левам-керівникам варто подати приклад подібної поведінки підлеглим.

Діва

Загальний розвиток подій до самого вечора залишатиметься задовільним. Дотримуйтеся зайнятих позицій, не міняйте переконань, зберігайте якомога ширший огляд ситуації. Це гарний час для зміцнення контактів з жителями віддалених територій. В кінці дня ситуація стане менш стабільною, що найбільш критично для серпневих Дів. В цей час не варто сліпо довіряти людям, а також будувати плани, давати обіцянки, приймати рішення, робити вибір.

Терези

Терезам не варто упускати гідність і гнатися за дрібними цілями. Події складаються сприятливо для вашого самолюбства, дають ще один шанс підтвердити свою потрібність або популярність. Можна витратити час на дружнє спілкування, творчість, улюблену роботу, виконання батьківського обов'язку. У подружніх і романтичних відносин сьогодні двоїстий статус: щоб вони стали джерелом задоволення, а не розчарувань, добре мати спільні інтереси, незалежні від коливань почуттів і хвилинних настроїв.

Скорпіон

Для Скорпіонів день буде підсумковим або поворотним. Може відбутися непроста розмова, в якій саме вам належить провідна роль і останнє слово. Можлива перевірка, іспит на зрілість, відмова від частини планів і контактів. Корисно переглянути старі записи. Відповідний момент для системного аналізу власних дій і досягнень. Важлива реалістичність позицій без зайвого самоїдства. Навіть якщо перемоги і провали були передбачувані, не завадить ще раз проаналізувати ситуацію, пошукати можливі проколи.

Стрілець

Стрільці сьогодні охоче беруть участь в житті суспільства або колективу. Для багатьох представників знаку включення в загальні справи буде природною формою самовираження. Завбачливі і досвідчені Стрільці будуть думати при цьому не тільки про сьогодення, а й про майбутнє. Поточні завдання і дрібні рутинні обов'язки в цей день можуть виявитися тимчасово забуті. Потреба не бути на самоті здатна підштовхнути до участі в подіях глобального масштабу, змусити ризикнути грошима або іншими ресурсами.

Козоріг

Подібно багатьом Козорогам, ви вмієте непогано проводити час на самоті. Однак сьогодні зірки радять вам підібрати підходящу компанію для спілкування (зрозуміло, проявивши критичність і відсіявши негідні варіанти). Можливо, потрібні люди самі відшукають вас. Опинившись серед них, ви знайдете співрозмовника або однодумця, можете зустрітися зі старим другом або дізнатися щось корисне на майбутнє. Ваша чарівність в поєднанні зі стриманістю зробить вас об'єктом інтересу представників протилежної статі.

Водолій

Сьогодні навіть привабливі люди і ситуації можуть постати перед Водоліями не з кращого боку. Ймовірно, вам показують виворіт сюжетів, що привертають вас, або ваші власні недоробки, які можуть стати проблемою. Нові ініціативи небажані, але реагувати на всі гострі сигнали потрібно рішуче і оперативно. Не варто сприймати події дня як однозначний вирок або нескінченне непорозуміння. Зірки нагадують, що вчасно вжиті заходи часто позбавляють від можливого негативу.

Риби

У Риб є відмінна можливість випробувати нову схему або поведінкову модель, виступити в новій ролі, протестувати техніку. Саме сьогодні ви зможете переконатися в працездатності нав'язаній вам ідеї або плану, в мудрості чужих порад. Не виключено, що ви з вдячністю згадаєте причіпки наставників, батьків або начальства, спрямовані на шліфування вашої майстерності і забезпечення безпеки. Ризиковані заняття варто відразу припинити, якщо відчувається дискомфорт чи нездужання.

Читайте на ГК:"Вашу Батьківщину хочуть відібрати!": українців у всьому світі закликають об'єднуватись (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В мережі показали масштабний мітинг у Празі на підтримку України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Twitter, Youtube та Instagram»: В Росії не працюють деякі соцмережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська