1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Закарпаття заморозить після дощів": синоптики озвучили прогноз краянам щодо Різдвяних погодних "сюрпризів"

05.01.2022 13:35 Суспільство

Після сильних дощів із мокрим снігом на Закарпатті вдарять морози.

Після сильних дощів із мокрим снігом на Закарпатті вдарять морози.

Ввечері 5 та протягом 6 січня переважно у гірських районах Закарпатській області очікуються значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вдень 6-го з переходом в мокрий сніг та сніг.

В горах налипання мокрого снігу, на перевалах снігові замети.

Вночі 7 січня зниження температури до 3-8° морозу, в горах подекуди до 10° морозу. На дорогах більшої частини області ожеледиця.

Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та порушення енергозабезпечення населених пунктів.

Протягом дня 5 січня очікується зменшення інтенсивності дощів.

На р.Тиса, ділянці Тячів-Хуст, буде відбуватися формування максимальних рівнів, з підвищенням на 20-40 см; на р.Тиса-смт Вилок, протягом 5-6 січня буде відбуватися добігання високої паводкової хвилі з верхів"їв з підвищенням рівнів на 2.7-3.2 м, над рівнями на 8 год 5 січня, можливий початковий вихід води на заплаву (рівень небезпеки помаранчевий).

Ввечері 5 та протягом 6 січня переважно у гірських районах області очікуються відновлення значних опадів у вигляді дощу та мокрого снігу, вдень 6-го з переходом в мокрий сніг та сніг. Вночі 7 січня зниження температури до 3-8° морозу, в горах подекуди до 10° морозу. На більшості річок 5 січня збережуться високі рівні з повільним зниженням, 6 січня в зв"язку зі зниженням температури повітря та переходом опадів у сніг, інтенсивність зниження рівнів - збільшиться.

5-6 січня в нижній течії р.Боржава продовжиться підвищення рівнів води на 0.5-1.0 м, утримається вода на заплаві, з підтопленням автодороги В.Ком'яти-Шаланки, сільгоспугідь сіл Кам'янське, Заріччя, Сільце, В.Комяти, М.Ком'яти, с.Боржавське, с.Заріччя, с.Лукове, с.Білки, с.Хмельник, можливий початковий перрелив автодороги Мукачево-Рогати в районі с.Вільхівка (рівень небезпеки помаранчевий).

5-7 січня на р.Латоричя-м.Чоп продовжиться добігання високої паводкової хвилі з підвищенням рівня води на 2.0-2.5 м, вихід води на заплаву, можливе початкове підтоплення автодороги с.М.Геєвці-с.Тисянка (рівень небезпеки помаранчевий).

Нагадаємо, "Руйнівна сила стихії": на Закарпатті паводковою хвилею зносило навіть автомобілі з людьми (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Романтик, ідеаліст, християнин, хоробрий воїн: Обороняючи Київ загинув командир бойової групи “Карпатська Січ”
Читайте на ГК:«Закрити небо над Україною»: звернення міського голови Ужгорода та депутатів
Читайте на ГК:«Це позитив, нові емоції та враження»: в Ужгороді для дітей-переселенців провели уроки гончарства (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська