1. Новини Закарпаття
  2. >

Поліцейські Закарпаття отримали ще 10 новеньких авто (ФОТО)

04.01.2022 20:33 Суспільство

Вручення службового транспорту відбулося на території Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Вручення службового транспорту відбулося на території Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Ключі від 10 автомобілів, серед яких автомобілі марок «Peugeot», «Renault», «Toyota» та «Fiat», отримали керівник центру забезпечення Головного управління Національної поліції у Закарпатській області та керівники поліції Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Міжгір’я, Хустщини, Рахівщини та Тячівщини.

«Збільшення кількості спецтранспорту стане для працівників поліції додатковою можливістю не лише швидше прибувати на місця подій, але й посилено стежити за безпекою на дорогах та забезпечувати правопорядок», - зауважив Голова Національної поліції України Ігор Клименко, передає прес-служба відомства.

Також зазначається, що поповнення автопарку поліції Закарпаття – це покращення оперативності й ефективності роботи поліції. Адже від цього великою мірою залежить безпекова ситуація, як на території міста, села чи селища, так і в регіоні в цілому.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, на Ужгородщині вже тиждень шукають зниклого Артема Сокола (ФОТО, КОНТАКТИ)

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА