1. Новини Закарпаття
  2. >

Як загадати бажання на Новий рік так, щоб воно точно здійснилось

31.12.2021 15:17 Суспільство Лайт

Новий рік – це чудовий період, щоб загадувати бажання. Тому зібралися для вас езотеричні правила загадки бажань у новорічну ніч.

Новий рік – це чудовий період, щоб загадувати бажання. Тому зібралися для вас езотеричні правила загадки бажань у новорічну ніч.

-Для початку потрібно бажати тільки гарне, добрі побажання несуть радість та щастя.

-Одне з найважливіших правил: не вживайте частинку "не" під час загадування бажань. "Я не хворію" — це неправильний варіант бажання, треба говорити "я здоровий". А формулювання "я хочу" краще замінити на "я бажаю".

-Якщо ви хочете отримати гроші, не варто просити конкретну суму. А краще розпишіть, на що ви їх витратили.

-Перед тим як годинник почне бити 12 разів, готують папір і олівець. З настанням Нового року потрібно встигнути написати на папері бажання, спалити папір, розмішати його в келиху з шампанським і випити його, поки годинник ще б'є. Тоді б обов'язково здійсниться.

-Спрощуйте ваші бажання. Багатоскладові, великовагові бажання занадто заплутані і припускають багато умов. Чим простіше і зрозуміліше бажання, тим швидше воно буде прийнято до виконання всесвіту.

-Відчуйте результат від виконання бажання. Якщо воно правильне, то думки про його виконання спричинять масу позитивних емоцій. Також уявіть у фарбах момент, коли бажання виповнилося.

-Крім того, ваші бажання повинні мати терміни виконання. Але водночас дайте своїм мріям час на реалізацію. Якщо розумієте, що на цей час ваша мрія складно реалізується, дайте їй більше часу.

-Також для формування бажання найважливіше — внутрішня віра. Все отримуєш, коли справді переконаний у тому, що цього вартий.Тому часто у людей мені доводиться працювати з негативними настановами, які тягнуться з дитинства.

-Бажання має стосуватися лише вас, а не третіх осіб. Бажати треба максимально.

Нагадаємо, Відомі дати фестивалю “Червене вино -2022”

Читайте на ГК:"Влучно поцілила": у Києві жінка збила дрон окупантів банкою з огірками, – СОЦМЕРЕЖІ (ФОТО)
Читайте на ГК:"Наказали стріляти у мирних містах": у мережі з'явилося відео "сповіді" російського солдата (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Армія України знищила техніки РФ на млрд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська