1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Якби не було смерті": в Ужгороді презентували "Тихий годинник" (ФОТО)

28.12.2021 11:00 0 Суспільство
 

Ужгородський художник представив експозицію своїх робіт в Щербенко Арт Центрі.

На виставці представлені роботи різного періоду, починаючи від 2015 року, завершуючи роботами, які Руслан підготував за декілька днів до експозиції, – пише Varosh.

Руслан Тремба, художник: “На цих роботах – коло – спогади з дитинства, які доходять до сьогоднішнього дня. Звісно, це все у позитиві. Це проєкт про життя і смерть. Якби не було смерті, ми б не кайфували від життя, були б розбещені і не розуміли б, в чому сенс існування. А смерть – це кінцева точка, тому ми пізнаємо життя і любимо його. Щастя – у дрібницях, треба їх помічати”.

“Уява Руслана невпинно коливається між минулим та сьогоденням. Віднайдені колись образи та сюжети набувають нового вигляду, розкриваються через новий досвід. Минуле ніколи не лишається в минулому, не буває вичерпаним та безжиттєвим. Теперішнє це діалог з різними пластами минулого, його переоцінка відповідно до актуальних викликів. Художник проходить цей шлях, працюючи зі своїми творами. Серії “Bundes Eigentum”, “Крапка”, “Образ” та “Вірники” слугують шматочками пам’яті, які вбудовуються в актуальні враження, створюючи тло для серій “Наближення”, “Двері відкриті”, “Портрети дитинства””, – пишуть у організатори.

Руслан каже, що секрет його самовираження – у розумінні себе: “Треба в першу чергу в гармонії  собою тусуватися. Відчувати своє тіло і розуміти дух. У кожного своє самовираження: у когось – рвані штани, а у когось – відрубана голова. А у мене воно просте – гармонія експресивна чи спокійна – виходить на холсти”.

Проєкт у Києві триватиме до 5 лютого 2022 року.

Varosh

Фото – з архіву Руслана Тремби та Shcherbenko Art Centre.

Нагадаємо, до Нового року в Перечині вбрали ще одну новорічну "красуню" (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Сьогодні ввечері з Одеси відправиться евакуаційний потяг до Ужгорода
Читайте на ГК:В Ужгороді сортують медикаменти, аби відправити їх у зони бойових дій (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В УжНУ тривають навчальні заняття з вогневої підготовки й стрілецької зброї (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська