1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Держекоінспекція притягнула до відповідальності посадових осіб кількох підприємств на Закарпатті

20.12.2021 09:35 Суспільство

У Закарпатській області за дорученням Прем’єр-міністра України тривають перевірки підприємств, що здійснюють водокористування.

У Закарпатській області за дорученням Прем’єр-міністра України тривають перевірки підприємств, що здійснюють водокористування.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела розрахунки розмірів збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів. Зокрема, позаплановою перевіркою Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства (Хустський район) зафіксовано перевищення нормативів гранично допустимих скидів, що є порушенням вимог ст. 44 Водного кодексу України. Сума розрахованих збитків становить 24 210 гривень.

За результатами перевірки Хустського виробничого управління житлово-комунального господарства встановлено факт видобування підземних вод на водозаборі «Тиса» без спеціального дозволу на користування надрами (підземні води), що є порушенням ст.19 Кодексу України про надра. Сума розрахованих збитків склала 70 821 гривень.

За виявлені порушення посадові особи підприємств притягнуто до адміністративної відповідальності. Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області пред’явлено претензії для добровільної сплати збитків. У разі відмови відшкодувати завдану державі шкоду, Інспекція звертатиметься із позовами до суду.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Нагадаємо, "Штурм кордонів перед святами": на одному із КПП на Закарпатті утворилися черги на кілька кілометрів

Читайте на ГК:"Накрутили з угодами": на Закарпатті через суд вимагають від підприємства відшкодувати збитки за "газову махінацію"
Читайте на ГК:Підприємство на Закарпатті завдало державі збитків на 270 мільйонів гривень
Читайте на ГК:Старовинний Хуст: у мережу потрапило рідкісне фото зі слонами на вулицях (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська