1. Новини Закарпаття
  2. >

«Газ, тепло та електроенергія»: Шмигаль розповів, що буде з тарифами після Нового року

18.12.2021 21:49 Суспільство ВАЖЛИВО

До кінця опалювального сезону ціни мають залишитися незмінними, а от що буде з ними далі?

До кінця опалювального сезону ціни мають залишитися незмінними, а от що буде з ними далі?

Тарифи на газ, тепло та електроенергію залишаться незмінними до кінця опалювального сезону. Така умова записана у меморандумі, який уряд підписав із місцевою владою ще напередодні опалювального сезону, пише Гордон.

Про це нагадав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, виступаючи у парламенті перед депутатами Верховної Ради під час години питань до уряду.

"Ми підписали меморандум між місцевою владою та урядом про незбільшення тарифів. Мери взяли на себе зобов'язання, уряд – теж. Ми виконуємо ці зобов'язання, тарифи не зростають, що дуже важливо з огляду на світову енергетичну кризу. До завершення опалювального сезону тарифи на газ, тепло , світло – електроенергію не змінюватимуться», – запевнив глава уряду.

При цьому він скромно промовчав про те, що буде з тарифами одразу після завершення опалювального сезону. Адже вже з 1 травня країна опиниться в новій реальності, де припинить свою дію один меморандум і набуде чинності інший, підписаний нашою владою з МВФ.

А згідно з тим, іншим, меморандумом, уряд більше не стримуватиме в країні тарифи на комунальні послуги і поставить усіх у однакові ринкові можливості. Не виключено, що нашій владі ще вдасться виторгувати кілька літніх місяців у МВФ, щоб дати громадянам звикнути до думки, що тепер за енергоресурси доведеться вже точно віддати останнє.

До речі, на це натякнув під час свого ефіру на "плюсах" і голова Нафтогазу Юрій Вітренко. Він заявив, що держава вже не в змозі компенсувати різницю у ринкових та фіксованих тарифах. Тому наступного року "буде серйозна розмова... і з українцями, зокрема, з цього приводу", заявив Вітренко.

"Читайте і розумійте це як хочете, але я розумію чітко, тарифи на газ, тепло, електроенергію вгору і високо...", - у свою чергу, прокоментував заяву топ-менеджера Нафтогазу голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Читайте на ГК:“І розлітаються ваші кишки по деревах. Ворони мають що їсти”: розмова українця з росіянином про війну в Україні (Аудіо 18+)
Читайте на ГК:“Добро завжди перемагає”: В Україні створили мультфільм про війну Росії проти України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Відправляти на фронт усіх підряд не будуть”, - Резніков (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська