1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

У Карпатах фотопастки «спімали» найзагадковішу тварину (ФОТО)

16.12.2021 20:48 0 Суспільство
 

Дикий кіт виходить тільки вночі і взагалі уникає зстрічей з людьми.

У Національному природному парку "Сколівські Бескиди" вдалося зафіксувати найзагадковішого мешканця карпатських лісів. У об'єктив фотопасток потрапив дикий кіт.

Камери сфотографували нічне полювання тварини. Як повідомляють вчені, кіт був занесений до Червоної книги України. Він схожий на домашню кішку, проте тварина вдвічі більша. У прес-службі нацпарку повідомили:

"Кіт має характерні особливості: відносно короткий хвіст з кількома кільцевими темними смугами та притупленим чорним кінчиком; на кінцях вух добре виражені китички та чорні смужки, які йдуть від очей до висків. Очі, зазвичай, дуже світлі. Селиться кіт в дуплах старих дерев та печерках у скелях. Живиться в основному мишами, птахами, а також плазунами".

Дикий кіт має велику кількість ворогів, наприклад, хижі птахи та рись. Саме тому тварина виходить на полювання лише вночі. У Національному парку розповіли:

"В парку кіт поширений практично на всій території, де є старі та перестійні ліси на висотах 400-1000 м. Чисельність кота тут з кожним роком зростає. Кіт лісовий не приручається людиною, а, відповідно, і не розмножується в неволі".

Нагадаємо, раніше закарпатські рятувальники показали силу вітру у високогір'ї Карпат (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Львівщині ліквідують самовільні встановлені блокпости
Читайте на ГК:Пасажири спільно з залізничниками затримали диверсанта на Львівщині (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:На Львівщині чоловіків, які "рішали" прохід кордону поза чергою, прив'язали до стовпів (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська