1. Новини Закарпаття
  2. >

Підвали та цокольні приміщення: на Закарпатті інспектують укриття (ФОТО)

16.12.2021 15:24 Суспільство

На Закарпатті рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування інспектують найпростіші укриття на предмет їх використання за призначенням.

На Закарпатті рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування інспектують найпростіші укриття на предмет їх використання за призначенням.

Це цокольні й підвальні приміщення, які можуть бути використані для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру та у особливий період.

За потреби вони мають бути приведені балансоутримувачами до готовності у строк, який не перевищує 12 годин, а також повинні забезпечити можливість безперервного перебування в них населення впродовж не менше 48 годин.

Під час обстежень об'єктів особлива увага приділялася наявності там освітлення, вентиляції, питної води, захищеності входів та виходів, аптечки, а також стану самих приміщень, повідомило Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Нагадаємо, "Боїться спати, аби не замерзнути": як виживає самотня бабуся в напіврозваленій хатині серед поля в морози (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська