1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородську районну лікарню передали на баланс Ужгорода

10.12.2021 17:48 Суспільство

Ужгородську райлікарню вирішили передати 10 грудня на позачерговій сесії районної ради на баланс Ужгорода.

Ужгородську райлікарню вирішили передати 10 грудня на позачерговій сесії районної ради на баланс Ужгорода.

За це проголосували всі присутні депутати, їх зареєструвалося 29, — повідомив голова райради Юрій Фрінцко. На позачергове засідання прийшли працівники лікарні, повідомило Суспільне.

За словами Юрія Фрінцка, це питання не могли вирішити впродовж цього року. Тепер Ужгородська міська рада буде власником майна лікарні.

"Станом на сьогодні є борги щодо комунальних платежів, — сказав Юрій Фрінцко. — Відповідно до змін до бюджетного кодексу, які набули чинності з 1 січня 2021 року районні ради не можуть оплачувати борги по комунальних платежах. Уже знайшли і гроші з обласного бюджету дотація на оплату комунальних платежів і з державного має надійти. У зв’язку з тим, що Ужгородська районна рада була засновником – не можна було ці платежі оплатити".

Головний лікар Ужгородської райлікарні Олег Голуб сказав: в процесі передачі в лікарні не змінюється код, можливо буде змінена назва лікарні.

"Змінена в плані ужгородської міської ради, тобто зазначення власника, — уточнив він. — Але ми працюємо в такому ж складі, як ми є. Ми реалізовуємо проєкти як із капітального ремонту, так європейські гранти, які ми напрацювали за попередні періоди, ну і надання медичної допомоги всім мешканцям. Зараз немає територіального поділу, зараз прийом у лікарню екстериторіально".

Нагадаємо, МОЗ оновило карантинні зони: куди віднесли Закарпатську область.

Читайте на ГК:Сьогодні ввечері з Одеси відправиться евакуаційний потяг до Ужгорода
Читайте на ГК:В Ужгороді сортують медикаменти, аби відправити їх у зони бойових дій (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В УжНУ тривають навчальні заняття з вогневої підготовки й стрілецької зброї (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська