1. Новини Закарпаття
  2. >

Податок на нерухомість: на Закарпатті до місцевого бюджету сплатили понад 103 мільйони

10.12.2021 11:35 Суспільство

Закарпатці сплатили до місцевого бюджету понад 103 млн грн податку на нерухомість.

Закарпатці сплатили до місцевого бюджету понад 103 млн грн податку на нерухомість.

У Закарпатській області за 11 місяців 2021 року до місцевих бюджетів територіальних громад надійшло понад 103 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це інформує ЗМІ начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко. За словами керівника податкових органів краю, ця сума надходжень на 22,1 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, юридичні особи цьогоріч сплатили понад 65,8 млн грн, а фізичні особи – власники нерухомості, перерахували понад 37,2 млн грн цього податку.

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Варто зазначити, що податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.

При цьому пільгові розміри майна для фізичних осіб, на які не застосовується ставка податку, становлять для квартири чи декількох квартир незалежно від їх кількості – 60 кв. метрів; для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 120 кв. метрів; для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – 180 кв. метрів.

Зауважимо, що ставки податку встановлюються органами місцевого самоврядування, - повідомляє ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, на Закарпатті медзаклад виключили з тих, які проводять щеплення проти COVID: відома причина

Читайте на ГК:Гречка б’є цінові рекорди: коли впаде вартість крупи
Читайте на ГК:Відійшов у вічність чемпіон України з футболу серед ветеранів - закарпатець Дмитро Радь
Читайте на ГК:З 1 липня збільшиться прожитковий мінімум: на що він впливає

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська