1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До 25 гривень: відомо, яку вартість пропонують за проїзд в автобусах у Мукачівській ТГ– нові тарифи (ДОКУМЕНТ)

07.12.2021 20:37 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Виконком Мукачівської міськради оприлюднив нові, пропоновані до затвердження, тарифи на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету. Як сказано в тексті проєкту рішення, його прийняття аргументовано метою впорядкування тарифної політики на послуги пасажирських перевезень автобусними маршрутами, та забезпечення мешканців даної територіальної громади належними транспортними послугами, відповідно до низки чинних законів, а також  беручи до уваги звернення перевізників щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги пасажирських перевезень економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті.

Так, у Мукачівській ТГ мають намір:

-  затвердити тариф на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування на території м. Мукачево (міські маршрути) у розмірі 8 грн. за одного пасажира

- затвердити тарифи на перевезення одного пасажира автобусними маршрутами загального користування на приміських маршрутах на території Мукачівської міської територіальної громади згідно додатку до даного рішення.

Як зазначають у міськраді, протягом місяця з дня оприлюднення проєкту рішень на сайті Мукачівської міської ради жителі громади можуть подавати зауваження та пропозиції.
До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо текст згаданого проєкту рішення із додатком з новими затвердженими тарифами:

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Коло поки залишать: вулиця Шевченка у Мукачеві стане головною на кільцевій розв'язці 26 Жовтня-Шевченка-Берегівська (ФОТО)