1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Юний закарпатець перетворює дерево на неймовірні шедеври (ФОТО)

27.11.2021 12:15 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Закарпатець Анатолій Жир, родом із Перечинщини, виготовляє неймовірні роботи із дерева. Однак, про його творчість відомо наразі не багатьом.

Талант хлопчини вражає. Звичайні дерев'яні дощечки оживають в його руках, де у результаті з'являються акуратно вирізьблені бджілки, будиночки в лісі, дерева та звірі.

Анатолій, юний автор цих унікальних робіт на фото, проживає у селі Порошково Тур'я-Реметівської ОТГ. Наразі хлопець навчається у 10-му класі місцевої ЗОШ.

Унікальним хобі - фігурним різьбленням по дереву Анатолій захопився, як він відзначає, у 12 років. Надихнув на це хлопчину його батько, столяр за професією. За словами Анатолія, із яким вдалось поспілкуватись журналісту видання "Голос Карпат", власне батько і подарував йому його перший випалювач по дереву. Зараз Анатолій  гравірує вироби за допомогою бормашини.

Випалює творчі сюжети на попередньо відшліфованій (відполірованій наждачним папером) дев'яній поверхні. Найкраще для різьблення, відзначає Анатолій, підходить береза, хоч використовує і сосну. Власні роботи - фігурки із дерева і картини, які малює електричним випалювачем, зазвичай дарує знайомим та друзям на день народження. Зараз почав працювати і на замовлення.

Кожен із виробів юний автор підписує великою літерою "А".

Небайдужі односельці підтримують лайками творчість Анатолія у мережі Фейсбук.

Напевно мало хто знає, але у нас в селі Порошково є один юнак, який займається неймовірно гарними виробами із дерева. Тож адміністрація групи вирішила підтримати його творчість, і поширити вироби в групі. Нам надзвичайно приємно бачити, коли наша молодь займається творчістю.

Тож давайте підтримаємо його, в його справі, побажаємо натхення, терпіння,сили і різних ідей для його робіт.

Будемо вдячні за позитивні коментарі, лайки і репости.

Автор цих неймовірних робіт Толік Жир ) У тебе просто неймовірний талант, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, Закарпаття знову змінило колір "зони" карантинних обмежень

Читайте на ГК:На Перечинщині зафіксували масштабну пожежу (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечині розпочинає роботу пункт із надання допомоги сім'ям військовослужбовців та переселенцям
Читайте на ГК:«Працюватимуть психологи»: які умови у хостелі на Березнянщині для тікаючих від обстрілів жінок та дітей (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська