1. Новини Закарпаття
  2. >

У МОЗ визнали Закарпаття одним із найактивніших регіонів щодо інформування населення про необхідність імунізації від COVID-19

26.11.2021 12:35 Суспільство

У МОЗ відзначили інформаційну кампанію щодо вакцинації на Закарпатті.

У МОЗ відзначили інформаційну кампанію щодо вакцинації на Закарпатті.

У межах чергової ініціативи Міністерства охорони здоров’я спільно з проєктом USAІD «Підтримка реформи охорони здоров’я» в Україні обговорили проведення інформаційної кампанії щодо рутинної вакцинації. Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА.

Учасники робочої зустрічі не лише порушили питання забезпечення належного висвітлення теми обов’язкових щеплень серед українців та в ЗМІ, а й хід роз’яснювальної роботи з питань вакцинації проти COVID-19.

Представники МОЗ визнали Закарпатську область однією з найактивніших у країні щодо інформування населення про важливість та необхідність імунізації.

За дорученням в. о. голови ОДА Петра Добромільського позитивним досвідом реалізації кампанії в регіоні з колегами поділився Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості облдержадміністрації:

«Ми створюємо власні медіапроєкти, часто залучаючи до них лідерів думок – відомих закарпатських лікарів, співаків, священнослужителів. Інша важлива складова – організаційна. Йдеться передусім про роботу комунікативної групи, створеної за ініціативи керівництва області».

Представники групи регулярно здійснюють планові виїзди у громади, спілкуються з місцевими жителями, духовенством, освітянами, підприємцями щодо імунізації проти коронавірусу та проведення рутинних щеплень. На цьому наголосила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатті.

Як підкреслив Віталій Завадяк, регіональний комунікаційник проєктів ООН (ЮНІСЕФ), підкреслив, що Закарпаття стало пілотним регіоном у процесі обміну досвідом відповідної роботи в різних куточках Україні.
Радник міністра охорони здоров'я, керівник комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 Володимир Біруля зауважив, що група є ефективним прикладом синергії представників органів державної влади, комунікаційників та обласного епідеміолога, адже вкрай важливо доносити інформацію чітко і коректно.

Питання імунізації та боротьби з COVID-19 перебуває під постійним контролем Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, через спалах корнавірусу усі школи Рахівської ТГ перевели на дистанційне навчання

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська