1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві депутати визначилися, як боротимуться з корупцією у міській раді та виконкомі – Положення

26.11.2021 12:00 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Відповідне рішення було прийнято під час сесії Мукачівської міської ради напередодні, 25 листопада 2021 року

Відповідне рішення було прийнято під час сесії Мукачівської міської ради напередодні, 25 листопада 2021 року

Мова про Рішення "Про затвердження Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету".

Згідно з текстом цього документу, необхідність його прийняття аргументували необхідністю приведення у відповідність до Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Нацагентства з питань запобігання корупції від 27 травня 2021 року № 277/213, та з метою забезпечення виконання повноважень та ефективної роботи уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, відповідно до ст.ст.13-1, 53-9 Закону України «Про запобігання корупції», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та регламенту (протокол № 4 від 24.11.2021 р.), а також керуючись ст.25, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зокрема, даним рішенням мукачівські обранці ухвалили:1.Затвердити Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету згідно з додатком до даного рішення.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення 3-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22 грудня 2020 року № 47 «Про затвердження Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та регламенту.
До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо додаток до згаданого рішення з текстом відповідного Положення.

Нагадаємо, Нагадаємо, як повідомлялося раніше, «Чесний розіграш» по-мукачівськи?: обіцяні за вакцинацію призи розіграли серед менш ніж половини вакцинованих (ВІДЕО,ФОТО)

Читайте на ГК:Поза часом і простором: депутатка із Закарпаття виявила таємничі неспівпадіння партійного з'їзду
Читайте на ГК:У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Русином (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві поліція накрила "бариг" (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська