1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Це просто жах!»: на одному зі стадіонів на Закарпатті виявили шокуючу знахідку (Фото)

25.11.2021 16:45 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Великим Березним розгулюють наркомани.

Великим Березним розгулюють наркомани.

Ймовірним доказом цього є наступні світлини, опубліковані очевидцями у Фейсбуці.

Шприци й використані ампули від наркотичного засобу виявили на стадіоні Великого Березного. Автор посту Вадим Веселовський. На фото купа використаних шприців, поряд розірвані упаковки з-під них, а також ампули із дуже сильним опіоїдним анальгетиком під назвою Налбуфін.

 

За інформацією медиків, препарат останнім часом є популярним серед наркоманів і викликає серйозну залежність серед дорослих та підлітків. Однією із вагомих причин із якої цей сильний знеболюючий засіб почали використовувати у якості наркотиків, є подібність анальгетика до морфіну за своїм складом.

Як повідомив пан Вадим журналісту видання «Голос Карпат», знахідку на місцевому стадіоні йому вдалось виявити сьогодні близько 11:30 за київським часом. За словами очевидця, побаченим він був просто шокований. Пост наразі обговорюють у мережі Фейсбук. За словами місцевих, варто боятись подібних знахідок, адже туди, на місцевий стадіон, постійно збирається гратись малеча.

 

Для довідки: Налбуфін – опіоїдний аналгетик групи агоністів-антагоністів опіатних рецепторів. Є агоністом каппа-рецепторів і антагоністом мю-рецепторів, порушує міжнейронну передачу больових імпульсів на різних рівнях центральної нервової системи (ЦНС), впливаючи на вищі відділи головного мозку. Налбуфін чинить знеболювальну дію, еквівалентну дії морфіну. Гальмує умовні рефлекси, чинить седативну дію, спричиняє дисфорію, міоз, збуджує блювотний центр. Меншою мірою, ніж морфін, промедол, фентаніл, порушує дихальний центр і впливає на моторику шлунково-кишкового тракту. Застосування налбуфіну не призводить до значних змін у параметрах серцево-судинної системи та моторики шлунково-кишкового тракту.

Налбуфін не показав спазматичної дії на рівні гладкої мускулатури. У разі застосування лікарського засобу в терапевтичних дозах пригнічення дихання є помірним і не збільшується при перевищенні дози 0,3 мг/кг (крайовий ефект). Не впливає на гемодинаміку. Ризик розвитку звикання і опіоїдної залежності при контрольованому застосуванні значно нижчий, ніж для опіоїдних антагоністів. Особливості застосування: У хворих, які страждають на наркоманію, лікарський засіб може спричинити гострий напад абстиненції*

Увага! Абстинентний синдром (синдром відміни) – синдром фізичних або психічних розладів, що розвивається у хворих на наркоманію через певний період час після припинення прийому наркотику або зменшення його дози.

Читайте на ГК:Сплатив заставу й повернувся "до бізнесування": на Ужгородщині впіймали переправника військовозобов'язаних (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині затримали чергового "бізнесмена -переправника" військовозобов’язаних (ФОТО)
Читайте на ГК:І на ношах несли, і санчатами везли: медики розповіли про порятунок юнака на Закарпатті (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська