1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії заговорили про запровадження обов'язкової вакцинації

24.11.2021 14:51 Суспільство

Глава поліції Ян Швейдар попередив уряд про наслідки - масове звільнення правоохоронців.

Глава поліції Ян Швейдар попередив уряд про наслідки - масове звільнення правоохоронців.

Уряд Чехії має намір запровадити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для жителів країни, які входять до груп ризику. Про це у вівторок, 23 листопада, заявив прем'єр-міністр країни Андрій Бабіш, повідомляє видання Сeske Noviny. 

За словами прем'єра, урядова рада з питань охорони здоров'я підтримала ініціативу зобов'язати щепитися від COVID-19 осіб віком від 60 років, а також медпрацівників, співробітників соціальних установ, пожежників, поліцейських та військових. 

"Якщо вона (ініціатива - ред.) у результаті буде затверджена, то обов'язкова вакцинація для пенсіонерів та працівників обраних професій розпочнеться з лютого 2022 року", - анонсував Бабіш. 

У зв'язку із цим глава поліції республіки Ян Швейдар заявив, що наслідком такого рішення влади може стати масове звільнення правоохоронців. За його словами, країна ризикує залишитись без 10 тисяч кваліфікованих співробітників. 

"Близько 82% поліцейських та цивільних співробітників нашого відомства до сьогодні отримали щонайменше одну дозу вакцини. Я радий цьому факту і вважаю його добрим результатом. Але я не впевнений, що Поліція Чеської Республіки може дозволити собі втратити 10 тисяч кваліфікованих працівників, які вакцинацію відкидають", - сказав Швейдар і закликав уряд прорахувати "усі реальні наслідки".

Читайте на ГК:“Ukraine’s freedom has not perished”: Американська співачка переклала гімн України англійською (Фотофакт)
Читайте на ГК:«Наша мета – надавати об'єктивні новини»: тисячі сайтів Чехії покажуть росіянам, що насправді відбувається в Україні
Читайте на ГК:“Устами священника глаголить Путін”: проповідь про грандіозні плати захвату і там не тільки Україна (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська