1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"На цвинтарі у сміттєвому контейнері": доля двох дітей, яких виявили на одному із кладовищ на Закарпатті (ВІДЕО)

24.11.2021 10:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Шокуюче відео і шокуюча бездіяльність влади, яка закриває заклади, де таких дітей можуть адаптувати до життя.

Шокуюче відео і шокуюча бездіяльність влади, яка закриває заклади, де таких дітей можуть адаптувати до життя.

Раніше "Голос Карпат" уже публікував інформацію про двох дітей, яких виявили у сміттєвому контейнері на місцевому кладовищі у місіт Хуст. За словами очевидців, діти граючись на цвинатрі, харчувались недоїдками, які знаходили поруч та їли навіть свічки.

Наразі у мережі Фейсбук тривають дискусії із приводу цієї ситуації.

Відповідний допис, що є продовженням історії про долю цих діток, розмістили у мережі Фейсбук.

Подаємо публікацію в оригіналі:

Ми слідкуємо за ситуацією на кордоні з Польщею, де біженці з малими дітьми у пошуках кращої долі холодні і голодні… Стежимо всім світом і не помічаємо трагедії у нас під носом. Декілька тижнів тому мережу розірвало відео про маленьких жителів Хуста, які граються на цвинтарі. Діти там регулярно, за словами очевидців. Гратись на кладовищі, у сміттєвому баку, доїдати те що залишилось - це стало нормальним.

Батьки… їх просто нема - діти живуть з бабусею. Ми оглянули їх житло. Про умови навіть не буду розказувати. Їх бабуся нас запевняла, що доглядає за ними. Небайдужі містяни неодноразово допомагали і харчами і одягом, але з роками нічого не змінилось. Стає тільки гірше, бо для дітей гратись на кладовищі і їсти що знайшли стало нормою.

На даний момент малі знаходяться у Будинку малюка в Батьові. Це нам сказали сусіди. До речі, бабуся була навіть не в курсі! Цитую: « За ними приехали и куда-то забрали»…Чи правильною є моя відповідь, що дітям краще виховуватись у соціальному закладі, буди ситими і в теплі? Важко, але так Навіть при родичах. Якщо дозволити і далі просто спостерігати, ми точно станемо свідками трагедї. І тоді вже точно нічого не зможемо змінити!До чого це все? Ви ж знаєте, що «мудрі» реформи нашої держави, призвели до закриття соціальних закладів такого типу. Вигідніше закрити очі, прикриваючись словами «вдома краще». Не факт, що завтра цих дітей не повернуть, до їх «звичайного життя».

Відео: Татьяна Конолош

Нагадаємо, більше чотирьох сотень нових інфікованих: ситуація щодо COVID-19 у районах

Читайте на ГК:У Хусті французька делегація вивчала можливості реконструкції очисних споруд
Читайте на ГК:"Накрутили з угодами": на Закарпатті через суд вимагають від підприємства відшкодувати збитки за "газову махінацію"
Читайте на ГК:Підприємство на Закарпатті завдало державі збитків на 270 мільйонів гривень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська