1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, скільки у Берегові людей наразі у реанімації з ковідом

27.10.2021 18:23 Суспільство

За останні два тижні на території Берегівської ТГ зафіксоване значне зростання захворюваності на коронавірус.

За останні два тижні на території Берегівської ТГ зафіксоване значне зростання захворюваності на коронавірус.

Про це у мережі Фейсбук розповів міський голова Берегова Babják Zoltán.

Згідно з поданими даними, за період з 1 вересня 2021 року по 26 жовтня 2021 на території Берегівської ТГ захворіли 197 осіб. Із них наразі активно хворіють та продовжують лікування - 104 особи (різке зростання хворих за останні 2 тижні). Слід зазначити, що зі вказаної кількості пацієнтів 90% взагалі не мали жодної дози антиковідної вакцини. За зазначений період померли 4 особи (всі були невакциновані).

З 21 жовтня 2021 року в закладі КНП «Берегівська лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської міської ради» відкрите знову «ковідне відділення». Наразі в Берегівській лікарні з коронавірусною хворобою перебувають 33 особи, із яких 17 осіб госпіталізовані з території Берегівської ТГ. У важкому стані (в реанімації) перебувають 5 осіб, в тому числі 1 пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

На сьогоднішній день Закарпатська область знаходиться у «жовтій» зоні. Однак у зв’язку із різким погіршенням епідемічної ситуації як в регіоні, так і на території Берегівської ТГ, Державна комісія з питань ТЕБ та НС (м.Київ) з дня на день може встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки через погіршення показників.

Щоби уникнути введення «червоної» зони, а також складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я, необхідно якомога швидше кожному повнолітньому мешканцю вакцинуватися.

На території Берегівської ТГ можна щодня безкоштовно зробити щеплення від COVID-19 у Центрі вакцинації (м. Берегово, вул. Бертолона Ліннера, 2, адміністративний корпус АЗПСМ №1) та пунктах щеплення в амбулаторіях. Працює центр згідно з графіком роботи: щоденно з 09.00 до 15.00 к.ч. (у вихідні - з 09.00 до 16.00 к.ч.). У пунктах наявні доступні вакцини: Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.Вакцинуйтеся та захистіть себе від COVID-19!

Нагадаємо, Закарпатські медики виходять на протестну акцію.

Читайте на ГК:У Берегові влаштували акцію із прибирання вулиці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Кинула школу та поїхала до столиці": у поліції відкрили справу щодо неповнолітньої закарпатки із приводу її вагітності (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті завагітніла 6-класниця: журналісти дізнались подробиці від медиків
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...