1. Новини Закарпаття
  2. >

Без снігу: синоптики дали прогноз на новорічні свята

22.10.2021 17:48 Суспільство

У перші дні січня очікується велике похолодання. Загалом зима в Україні буде протяжна, з нестійким температурним режимом.

У перші дні січня очікується велике похолодання. Загалом зима в Україні буде протяжна, з нестійким температурним режимом.

У період новорічних свят в Україні температура повітря в окремі дні може опуститися до -15 градусів, але снігу не очікується. Про це розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова на прес-конференції в Укрінформі

За її словами, всі опади будуть у вигляді дощу і мокрого снігу. Тому сніговий покрив не встигне лягти. У перші дні січня очікується велике похолодання. В кінці листопада і початку грудня середньодобова і денна температура очікується на рівні 5°С.

Потім будуть холодні дні в новорічний період - до -10-15°С, далі температура трохи підніметься. Наступне значне похолодання очікується в лютому, однак він буде теплішим, ніж лютий минулого року. 

Загалом зима в Україні буде протяжна, з нестійким температурним режимом.

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська