1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Берегово: Чому різняться ціни в аптеках міста (ФОТО)

1291
Суспільство Новини Берегова

Причому в кільканадцять разів.

Різниця вартості одного й того самого препарату одного й того самого виробника може коливатися від 2 до 21(!) гривні.

Скажімо, 30-грамова упаковка Німід-гелю в аптеці оптових цін по вул.Сечені коштує 74 гривні. Хоча здавалося б, що саме тут вартість ліків, судячи із назви, мала б бути найнижчою, а насправді виявилось: цей фармзаклад найдорожчий у місті. Незважаючи на те, що напис на одній з вітрин закликає “Шукайте найнижчі ціни”, а “Знайдете, то порівняйте”.

Ми порівняли. Аптека запорізької торгової мережі, що розташована за кілька десятків метрів від т.зв. “оптової”, пропонує реальне “вирішення великих та малих проблем” і реалізовує 30-грамовий Німід-гель за 53(!) гривні. Відчуваєте різницю? Всього 21 гривня. До слова, захисні маски у згаданих закладах теж різняться в ціні. У першій вони коштують 2.50 грн., а в другій – 60 копійок. При однаковій якості.

Слід відмітити й фермацевта Олексія в запорізькій точці, який кожному відвідувачу пропонує кілька варіантів ліків, радить поповнити свою домашню аптеку тим чи іншим препаратом чи взяти медикаменти для профілактики. І клієнти дослухаються до пропозицій фермацевта.

Заінтриговані таким перебігом подій, вірніше цін, вирішили поцікавитися, а скільки коштує той самий Німід-гель в інших аптеках. І ось що побачили. В аптеці мережі DS його вартість становила 68 гривень. Поруч у “Подорожнику” та “Мед-сервізі” препарат був відсутній, але попередні ціни  складали відповідно 55 і 58 гривнів.

“Однак вони при новій поставці можуть змінитися,”- пояснили дівчата в білих халатах.

У безіменній аптеці на площі Кошута гель коштува 68 гривень. За стільки ж його продавали у двох аптеках “Хустфарму, що розташовані безпосередньо в одному з корпусів та біля входу в райлікарню, які до цього часу вважалися найдешевшими в місті.

Ось такі колізії. 

Нагадаємо, з Берегова до Маріаповчі – на двох колесах (ФОТО)

 

Читайте також: