1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Генерального консула Угорщини в Ужгороді удостоєно високою відзнакою

388
Суспільство Новини Ужгорода

Президент країни Янош Адер за багаторічну плідну дипломатичну діяльність та значні досягнення у сфері національної політики нагородив Йожефа Бочкої орденом “За заслуги”.

Генерального консула Угорщини в Ужгороді удостоєно високою відзнакою

Нагадаємо: дипломат розпочав свою роботу на Закарпатті в 2008-му в якості керівника зовнішньополітичного відомства в Берегові. Через два роки  очолив подібну установу в Ужгороді, де обіймав посаду до осені 2015-го.

У вересні того ж року Йожефа Бочкої призначили заступником держсекретаря міністерства закордонних справ і зовнішніх економічних зв’язків з питань фінансово-господарської діяльності. Під його безпосереднім керівництвом мережа дипломатичних місій Угорщини у світі значно розширилась, модернізувалась і вдосконалилась.

Нинішнього року пан Йожеф знову очолив Генеральне консульство Угорщини в обласному центрі.

“Ніколи не поривав зв’язків із Закарпаттям, його мешканцями та відомими особистостями, релігійними та громадськими діячами, журналістами,- поділився з Голосом Карпат дипломат.- Завжди був у курсі подій в цьому регіоні, чим міг допомагав у вирішенні проблем. У такому ключі працюватиму й надалі.”

Йожеф Бочкої приїхав на Закарпаття разом із дружиною, з якою виховали двох дорослих доньок. Нещодавно Генеральний консул уперше став щасливим дідусем.

Колектив Голосу Карпат  вітає Йожефа Бочкої з високою відзнакою. Бачимо в його особі щирого друга Закарпаття й України, зичимо нових досягнень у стабілізації відносин між двома сусідніми державами та народами.  

Нагадаємо, в обласному центрі Закарпаття вшанували 80-у річницю трагедії в Бабиному Яру

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber