1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Безпечне Закарпаття»: в Ужгороді за понад 430 тисяч встановлять ще 17 камер відеоспостереження

28.09.2021 20:49 Суспільство

Ужгородська міська рада у понеділок, 27 вересня, уклала договір на купівлю 17 камер відеоспостереження за 432,5 тис. грн.

Ужгородська міська рада у понеділок, 27 вересня, уклала договір на купівлю 17 камер відеоспостереження за 432,5 тис. грн.

Як повідомляється, згідно з даними Prozorro, переможець тендеру – ТОВ «Інженіринг-Аналітика». Саме ця компанія у 2020 році отримала від поліції області 15 млн грн для встановлення системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття».

Згідно з договором, укладеним між Ужгородською міською радою та компанією «Інженіринг-Аналітика», місто купить 17 камер відеоспостереження Hikvision, вартість однієї – 21,2 тис. грн. Загальна сума договору (включаючи ПДВ) становить 432,5 тис. грн. Техніку міській раді компанія повинна поставити до 30 жовтня.

Водночас, слід зауважити, що наразі в Ужгороді до системи спостереження підключено 249 відеокамер. Значна їх частина розташована у центрі Ужгорода, а також на перехрестях основних вулиць. До кінця 2021 року місто планує придбати ще 62 камери для системи відеоспостереження у рамках програми «Безпечне місто» та грантових угод.

Крім цього, для реалізації програми «Безпечне місто» на наступні 4 роки Ужгород планує виділити 10 млн грн. Відповідне рішення прийняли депутати Ужгородської міськради під час сесії 7 вересня, передає zaxid.net.

Читайте на ГК:Сьогодні ввечері з Одеси відправиться евакуаційний потяг до Ужгорода
Читайте на ГК:В Ужгороді сортують медикаменти, аби відправити їх у зони бойових дій (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В УжНУ тривають навчальні заняття з вогневої підготовки й стрілецької зброї (ВІДЕО)