1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині побувала освітянська делегація з Івано-Франківщини (ФОТО)

27.09.2021 19:25 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Укладено нові угоди про співпрацю.

Свого часу був підписаний Меморандум про партнерство Берегова та Івано-Франківська. У рамках цього договору наприкінці минулого тижня місто над Верке відвідала освітянська делегація із Прикарпаття. У її складі було 25 учнів різних навчальних закладів та 15 викладачів і працівників департаменту освіти та культури Івано-Франківська на чолі з керівником останнього Ігорем Максимчуком.

Гості познайомились з роботою ліцеїв “Платан” та імені Лайоша Кошута, уклали угоди з їх керівниками про співпрацю. У рамках проекту “Точка на карті” учні перейменованої української гімназії провели для ровесників із Прикарпаття квест-екскурсію по Берегову та його визначних місцях, а в натурі побували на горі Керек, звідкіля відкривається чудовий краєвид на місто. До віртуальних відвідин ліцеїстів готували викладачі Оксана Кобзєва, Вікторія Фабрицій та Світлана Палінчак-Мітре.

“Сьогоднішнє перебування прикарпатців у Берегові – це візит-відповідь на нашу поїздку на святкування Дня незалежності в Івано-Франківськ, - каже Голосу Карпат директор “Платана” Володимир Кенийз.- Відрадно, що стали укладати партнерські угоди на співпрацю не лише із закордонними друзями, а й вітчизняними.”

Приїзду прикарпатців на Закарпаття посприяло і Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді, особисто його керівник Йожеф Бочкої. Завдяки цьому гості мали змогу побувати в Ніредьгазі та Марії Повчі, познайомитись із знаковим місцем паломництва вірників, оглянути всесвітньовідомий Ніредьгазький зоопарк. А в Берегові переконалися в цілющих властивостях місцевих термальних басейнів.

 Нагадаємо, Невакцинованих держслужбовців відсторонюватимуть.

Читайте на ГК:На Закарпатті вщент згорів автомобіль
Читайте на ГК:На Закарпатті жінка загинула страшною смертю: що з нею сталося
Читайте на ГК:На Берегівщині «Кухня милосердя» отримала генератор від Карітасу Сомбатхейської Дієцезії (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська