1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегівській міській ОТГ на 80 відсотків провакциновані працівники усіх закладів загальної освіти: відомі причини

27.09.2021 16:17 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На території громади діє 25 навчальних установ.

На території громади діє 25 навчальних установ.

Понад 80 відсотків їх працівників щеплення від коронавірусу пройшли. А із 29 дошкільних навчальних закладів, за винятком одного, на потрібному рівні провакциновані всі працюючі. Відстає від інших лише дитсадок № 3 “Білочка” у присілку Затишне. Трудяться тут 7 осіб, з них пройшли необхідну процедуру п’ятеро.

“Є й об’єктивні  причини відсутності загальної вакцинації,- ділиться з Голосом Карпат головний спеціаліст міського управління освіти та культури Вікторія Іваньо.- Це – вагітність, проведення хірургічних операцій, після яких рекомендують тримісячний строк відтермінування від щеплення, подібне стосується й осіб, що мали інсульт чи інші важкі захворювання  тощо.”

Стовідсотково в ОТГ провакциновані працівники Бенянської гімназії. Однак, за словами начальника названого управління Едіти Бабяк, у пріоритеті стоїть завдання  здійснити щеплення усіх 974 працівників галузі (провакциновано 849) та 434 трудівників ДНЗ (отримали щеплення 386).

Не залишили поза увагою і позашкільні установи. Це – ДЮСШ та центр позашкільної освіти. Тут із 25 працюючих щеплення отримали 21.

Нагадаємо, На Закарпатті "грибні" розваги ледь коштували життя 20-річній жінці.

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали киянина, розшукуваного за злочин
Читайте на ГК:Понад 1000 студентів у Берегові зможуть опановувати корисні професії
Читайте на ГК:Зорепад голів у звітному турі чемпіонату Берегівщини з футболу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...