1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Винороб із Виноградова розповів про вирощування солодких ягід та створення вина (ВІДЕО)

23.09.2021 20:06 Суспільство

У цій частині Закарпаття приживаються навіть доволі капризні та вимогливі сорти, які зазвичай де інде просто в області не ростуть.

У цій частині Закарпаття приживаються навіть доволі капризні та вимогливі сорти, які зазвичай де інде просто в області не ростуть.

Виноградівщина здавна славиться унікальними виноградниками та виноробством. Ці традиції тут передаються з покоління в покоління. Досвідчені виноградарі вже знають всі тонкощі цієї справи та з кожним роком вдосконалюють свої вміння. Виноробство давня галузь господарства, якою на Закарпатті займалися споконвіків.

Пан Федір вирощує виноград вже кілька років і вже встиг вивчити всі тонкощі справи. Деякі сорти винограду, особливо добре приживаються в наших умовах – розповідає чоловік. Кожен сорт винограду має свої особливості та призначення. Відрізняються як плоди, так і спосіб догляду за насадженнями.

Урожай винограду цього року видався значно кращим, ніж минулого – розповідає чоловік. Окремі сорти особливо порадували господаря, не тільки родючістю, а й якістю. Справу виноградарства і виноробства необхідно підтримувати на Закарпатті. Адже це наші традиції. А закарпатське вино славиться далеко поза межами області чи навіть країни.

Детальніше дивіться  усюжеті:

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Виноградові дозрівають тропічні фрукти (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Чи можна купатися у водоймах Виноградівщини та Берегівщини(ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перший ром-депутат з Виноградівщини склав присягу у Берегівській районній раді
Читайте на ГК:"Заправився" на 200К гривень: директора автозаправки з Виноградова затримали в Івано-Франківську / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська