1. Новини Закарпаття
  2. >

Зріс розмір допомог по тимчасовій втраті працездатності за лікарняними листками

22.09.2021 21:51 Суспільство ВАЖЛИВО

Підставою для нарахування Фондом соціального страхування матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок.

Підставою для нарахування Фондом соціального страхування матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок.

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми, догляду за хворим членом родини, самоізоляції від COVID-19 тощо, склав майже 369,65 гривні за підсумками січня-серпня 2021 року. Про це інформує Фонд соцстрахування України. Як зазначається, за той же період минулого року сума допомоги за один день лікарняного складала 324,15 грн - зростання у цьому році склало 45,5 грн, або 14%.

Збільшення розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов'язано з ростом середньої заробітної плати в Україні.

Підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. Страхувальникам надано можливість надсилати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування, а також протидії поширенню COVID-19 в Україні.

Допомоги фінансуються Фондом у повному обсязі, однак сьогодні наявні затримки у строках фінансування матеріального забезпечення, пов'язані із непокриттям потреби у видатках надходженнями на рахунок ФССУ.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Ріст мінімалок та зміни податків для ФОП: що передбачає Бюджет-2022 для українців.

Також ми інформували про те, що Уряд збільшив видатки на пільги і субсидії у проекті бюджету на 2022 рік

Читайте на ГК:Штраф до 170 тисяч або 3 роки тюрми: відомо, як каратимуть за підробку ковід-документів
Читайте на ГК:Через Дію дозволять оформляти пенсії і субсидії
Читайте на ГК:Скоєно замах на першого помічника Зеленського, поранений водій (ВІДЕО)

 

 

загрузка...