1. Новини Закарпаття
  2. >

В українських школах почнуть працювати вихователі безпеки

22.09.2021 09:23 Суспільство

Нововведення впроваджується в рамках проекту "Безпечне дитинство", спрямоване "на створення безпечного середовища для дітей, захисту їхніх прав та законних інтересів".

Нововведення впроваджується в рамках проекту

В українських школах почнуть працювати вихователі безпеки, які будуть постійно знаходитися в навчальних закладах і стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, учнями та адміністрацією шкіл.

Про це у вівторок, 21 вересня, розповіла заступник глави МВС Катерина Павліченко в ефірі програми Сніданок з 1+1

Вона уточнила, що нововведення впроваджується в рамках проекту "Безпечне дитинство", спрямоване "на створення безпечного середовища для дітей, захисту їхніх прав та законних інтересів". 

"Справа в тому, що з початку цього року в Україні було зареєстровано майже три тисячі кримінальних правопорушень, вчинених або дітьми, або з їхньою участю. При цьому кількість злочинів проти самих дітей - таке ж", - зазначила Павліченко. 

Вона підкреслила, що вихователі пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Їх навчать специфіці роботи з дітьми. 

"Вони будуть орієнтуватися в тих проблемах, які сьогодні існують в шкільному середовищі, зокрема в законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики", - пояснила заступник голови МВС. 

Вихователі стануть передавати "копам" інформацію, що вимагає реагування, і стануть працювати "в тісному контакті" з правоохоронцями для створення безпечного середовища в школі. Павліченко додала, що якщо школи невеликі і розташовані поруч, то на кілька навчальних закладів може бути один вихователь безпеки.

Читайте на ГК:В Україні трансплантацію серця вперше зробили 13-річному підлітку
Читайте на ГК:"Без дива не обійшлося": у Києві 17-річна дівчина ледь не зірвалася із балкону на 25 поверсі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Умови в'їзду до різних країн Європи: які сертифікати чи електронні документи потрібно
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...