1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Шість навчальних закладів Виноградівщини мають 80% вакцинованих працівників

21.09.2021 15:14 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Натомість у Виноградівській громаді жоден заклад не досяг потрібного владі порогу вакцинації освітян.

Натомість у Виноградівській громаді жоден заклад не досяг потрібного владі порогу вакцинації освітян.

За інформацією Голосу Карпат, станом на 20 вересня, жоден освітній заклад у Виноградівській громаді не зможе працювати у жовтій зоні епіднебезпеки.

Тобто, якщо за сьогодні-завтра ситуація не зміниться, усі школи і садочки будуть закриті на каратин. Жовта зона буде введена на Закарпатті 23 вересня, згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС.

Натомість норму вакцинації виконали 6 освітніх закладів Виноградівщини.

Зокрема, понад 80% працівників мають антикоронавірусні щеплення у Веряцькій гімназії, Новоселицькому дитсадку (Королівська ТГ), Перехрестівській школі (Вилоцька ТГ) та три заклади у Пийтерфолвівській громаді.

Наразі на території колишнього Виноградівського району зафіксовано 16 людей, хворих на коронавірсуну хворобу.

Нагадаємо, у Мукачеві усі школи і садочки зможуть працювати під час карантину. На 20 вересня там вже вакциновано понад 85% освітян.

 А сьогодні голова Закарпатської ОДА закликав освітян області  зробити щеплення першою дозою сьогодні-завтра, щоб дати можливість дітям відвідувати садочки і вчитися в школах і в "жовтому" рівні.

--

На фото: розширена нарада щодо стану вакцинації працівників освітніх закладів територіальних громад Виноградівщини 8 вересня 2021 р.

загрузка...