1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Експериментальні "кола пекла в Мукачеві": залишити не можна прибрати – що думають мукачівці (ФОТО)

20.09.2021 20:27 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

У травні поточного року в Мукачеві розпочався дорожній експеримент – у місті облаштували низку кільцевих розв'язок на 5-ти перехрестях.

Експериментальні кільцеві розв'язки у Мукачеві було запроваджено з метою збільшення пропускної здатності вулиць, зменшення заторів та підвищення комфотностності пересування для учасників дорожнього руху, на 5-ти перехрестях міста, а саме: Валленберга-Беляєва, Духновича-Стуса, Духновича-Миру, Ринкова-Духновича, 26 Жовтня - Шевченка-Берегівська. Тут було облаштовано експериментальні тимчасові "острівці" кругової розв'язки. 
Втім, як виявилось, після впровадження транспортних новацій, ініціатива – не продумана та створює ряд додаткових незручностей як для водіїв, так і для пішоходів.

Що ж думають з цього приводу мукачівці ГОЛОС КАРПАТ дізнавався у дискусіях в соцмережі Фейсбук. Так, свою думку щодо функціоналу у місті кільцевих згаданих розв’язок висловили і фахівці, і водії, і пішоходи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 За інформацією ГОЛОСУ КАРПАТ експеримент зі згаданими круговими розв’язками триватиме до кінця вересня. Адже, необхідно зібрати дані й вивчити транспортний трафік зважаючи на початок навчального року. Після цього комісія прийматиме рішення, залишити чи прибрати, по кожній розв’язці.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, в мережі показали, як у Мукачеві звільняли дорогу вантажівці (ВІДЕО)

Також ми інформували про те, що туристичні автобуси "не вписуються" у дорожні новації в Мукачеві, а люди скаржаться на затори та небезпеку для пішоходів (ФОТО, ОПИТУВАННЯ)

Читайте на ГК:На Мукачівщині водій «алкорекордсмен» скоїв ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Мукачівські волонтери виготовляють для борців з окупантами перископи
Читайте на ГК:Відійшов у вічність ветеран закарпатського футболу