1. Новини Закарпаття
  2. >

Отямилася: відомо про стан постраждалої від вибуху на лінії Арпада у Карпатах

18.09.2021 21:55 Суспільство

Постраждала від вибуху в Карпатах туристка отямилася

Постраждала від вибуху в Карпатах туристка отямилася

Одна з постраждалих унаслідок вибуху в Карпатах, який стався ввечері 15 вересня, туристка Марина Малиш прийшла до тями вдень 17 вересня. Наразі вона почувається краще, ніж вчора.

Про це розповів її чоловік, психолог Орест Малиш на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. За його словами, жінка може рухатися всім тілом. Марині зробили складну операцію 16 вересня.

Він розповів, що лікарі турбуються через деякі результати аналізів, оскільки наслідки для організму після вибухів завжди небезпечні та непередбачувані.

Орест наголосив, що загалом стан його дружини кращий, але ще зарано розслаблятися. Раніше медичні працівники припускали, що ймовірно Марина може перестати бачити одним оком.

Він додав, що ще одна постраждала Лідія змогла побачити його сьогодні своїми очима, а стан Надії та Юлії кращий. За словами психолога, дівчата мужньо переносять весь біль.

"Маринка сьогодні ще краще. Рухається всім тілом. Рука, яку зібрали рухається. Відкрили око, яке вціліло. Мене бачила, не дуже різко, але бачила. Навіть посміхнулась) Є деякі погані аналізи, але лікарі турбуються. Поранення від вибухів завжди небезпечні та непередбачувані (навіть не уявляю з чим ветерани війни зіштовхуються). Загалом все краще. Але не можна розслаблятись, потрібно і далі молитись. П.С: Ліда також сьогодні мене бачила своїми очима. Надя і Юля краще. Але краще не означає, що всім стало легко. Дівчата мужньо переносять всю біль. П.С2: дуже дякуємо за молитви і кошти. В мене слів немає, щоб виказати все що на серці вам!", - написав чоловік.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, ввечері 15 вересня стався вибух у Карпатах. Унаслідок цього двоє людей загинули, четверо осіб дістали опіки та рани, ще один хлопець – порізи. На щастя, діти не постраждали, тому що перебували далеко від місця вибуху.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій припустили, що вибух міг статися через вибухонебезпечні предмети, які теоретично могли бути в цій місцевості після битв Першої та Другої світових воєн.

Читайте на ГК:"БомбеЗНО" вивчали українську мову: понад 300 закарпатських учнів створили унікальні цифрові проєкти
Читайте на ГК:Конфісковано товару на 82 млн гривень: на Закарпатті "покарали" ділків за митні правопорушення
Читайте на ГК:Від 1 до 6 годин за раз: відомі графіки відключень електроенергії на 22 грудня