Декілька плазунів забралися в навчальний заклад удень, коли всі учні ще перебували в класах.

Недалеко від Івано-Франківська, в селі Городниця в Коломийському районі, в загальноосвітній школі помітили гадюк, які заповзли до навчального закладу і облаштували собі "гніздо". Про це в середу, 15 вересня, повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту населення Івано-Франківської ОДА.
Зазначається, що спочатку одна з вчительок побачила в коридорі гадюку. Її працівники школи змогли відловити самостійно. Але потім в будівлі були помічені ще дві змії. Педагоги викликали рятувальників.
"Надзвичайники витягли одну аж з-під плінтуса, вона забилася під плінтус, другу - з-під батареї. Рятувальники навіть застосовували спеціальний інструмент, щоб порозрізати, подивитися, чи немає їх більше", - повідомляє Суспільне з посиланням на розповідь спікера ДСНС на Прикарпатті Христину Перцович.
Також наголошується, що будівля школи досить стара. У ній навчаються близько 60 учнів.
Рятувальники вважають, що змії заповзли в школу з вулиці, тому що двері закладу були відчинені, а поріг - низький.
Гадюка досить поширена отруйна змія в Україні. У нашій країні водиться три види гадюк: гадюка Нікольського, степова гадюка і звичайна.
Отрута гадюки - токсична і може привести до летального результату. При потраплянні отрути в кров загальна реакція може розвиватися відразу або через деякий час - півгодини, годину, але частіше за все це відбувається через 15-20 хвилин. У людини виникає млявість, головний біль, нудота, іноді блювота, прискорений пульс, паморочиться голова. Найбільш токсичною отрута гадюки буває навесні.
Читайте також:
- На Закарпаття йде велика вода, люди вже плавають: є загроза підтоплень у багатьох районах
- На війні загинув 34-річний Герой із Закарпаття
- Закарпатців переслідують дронами: що сталось у регіоні за останній період й чому варто боятись штрафів?
- Фіолетовий рай на землі і в садах закарпатців: що знаходять місцеві жителі поряд з будинками? (ФОТО)
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Українців чекає неприємний "сюрприз" із картковими...
З 1 жовтня 2024 року в Україні вступають...
29.09.2024 12:07 28773 0 Суспільство

Злетіли до неба: у магазинах Закарпаття людей шоку...
Один з вагомих продуктів дорожчає в регі...
29.09.2024 12:12 24974 0 Суспільство

Дмитро Кулеба привіз на Закарпаття кохану жінку: в...
Обраниця екс-міністра закордонних справ ...
29.09.2024 13:27 19609 0 Суспільство

Українців попередили про підвищення цін на мобільн...
У 2025 році очікується значне підвищення...
29.09.2024 14:08 19002 0 Суспільство

Масований обстріл Запоріжжя та ракетна загроза з Б...
У Запоріжжі пролунали вибухи, є інформац...
29.09.2024 14:20 5929 0 Суспільство

Щонайменше 100 людей загинули, десятки вважаються ...
За прогнозами нестримна негода триватиме...
29.09.2024 14:25 11407 0 Суспільство