1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді інфекційна лікарня більш ніж на половину заповнена хворими на COVID-19

15.09.2021 21:02 Суспільство

Обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на 51%.

Обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на 51%.

Про це Суспільному розповів директор медзакладу Михайло Поляк. За його словами, зараз у лікарні перебувають 39 інфікованих.

"Більшість з цих хворих більш важкі, ніж середньої степені. У нас реанімація повністю зайнята важкими хворими. Там, дійсно, вкрай важкі хворі. У нас не тільки збільшується кількість хворих, але чим далі, поступають більш важчі. Плюс везуть одну жінку вагітну з Виноградівського району, а це вже буде 40 хворих", — розповів Михайло Поляк.

Також 11 хворих на COVID-19 наразі лікуються в Центрі легеневих хвороб, — розповів директор закладу Василь Скрип. Четверо з них перебувають в реанімації.

"Якщо у відділені в нас невелика кількість хворих, то реанімація в нас працює майже з повною завантаженістю. Це пацієнти з різних районів області, в тому числі там, де є ковідні лікарні: ми допомагаємо нашим колегам, коли вони до нас звертаються. В реанімації хворі, які потребують кисневої підтримки: вони на штучній вентиляції легень або близько до цього. Впродовж останнього тижня в нашій реанімації померли троє хворих. Усі вони були з різних районів області, вони були на тривалій вентиляції легень. Ми не змогли їх врятувати", — розповів Василь Скрип.

Нагадаємо, на акарпатті патрульні врятували людей із задимленого будинку (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Поблизу кордону з Румунією на Закарпатті затримали 14 осіб призовного віку (ФОТО)
Читайте на ГК:Сьогодні ввечері з Одеси відправиться евакуаційний потяг до Ужгорода
Читайте на ГК:В Ужгороді сортують медикаменти, аби відправити їх у зони бойових дій (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська