1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У селі на Закарпатті завелась "чупакабра"

12.08.2021 19:08 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Невідома істота лякає жителів Тур’я-Ремети, що на Ужгородщині. Мешканці б’ють на сполох.

Невідома істота лякає жителів Тур’я-Ремети, що на Ужгородщині. Мешканці б’ють на сполох.

За словами господарів, невідома істота винищує живність у курниках та сараях. Напередодні голодний звір погаздував у обійсті пані Марії на одній з вулиць села. У результаті, як відзначає газдиня, не стало 18 кролів за одну ніч.

– Мертвих тварин виявили уже вранці, – відзначає газдиня. – Прийшли до сараю, дошка із хліва зірвана, а 18 великих кролів лежать мертвими із попрокусуваними шиями. Трьом кролям вдалося втекти, їх ми зловили, – каже газдиня.

Що за звір гостює у сараях господарів населеного пункту наразі не відомо.

Ймовірно, то тхір, або ж куниця кажуть селяни. Відомо лиш те, що тварина полює вночі та п’є кров із тварин. До слова, куниця – швидкий і хитрий хижак роду куницевих. Здатний без зусиль долати чималі перешкоди, забираючись на стрімкі стовбури і пересуваючись по гілках дерев.

Завдяки своїй швидкості, силі та спритності звір є прекрасним мисливцем. Його здобиччю зазвичай є невеликі тварини, птахи й земноводні. Не гребує «нічний мисливець» домашньою птицею і кролями. На Закарпатті зафіксовані не поодинокі випадки нападу на домашніх тварин цим хижаком.

Нападають на здобич куниці ззаду, вгризаючись у горло тварини. У теплу пору року ці звірі із цінним хутром також ласують фруктами, ягодами та горіхами.

Куниця поширена майже на всій території Європи, аж до уральських гір та річки Обі.

Нагадаємо, На Рахівщині чоловік натрапив на отруйну змію.

Читайте на ГК:На Перечинщині зафіксували масштабну пожежу (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечині розпочинає роботу пункт із надання допомоги сім'ям військовослужбовців та переселенцям
Читайте на ГК:«Працюватимуть психологи»: які умови у хостелі на Березнянщині для тікаючих від обстрілів жінок та дітей (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська