1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

2000 гривень на дитину: в Мукачівському соцзахисті надали роз'яснення щодо допомоги для підготовки до навчального року

09.08.2021 20:04 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Хто отримає одноразову виплату, як призначається допомога та чи потрібно подавати документи на її отримання – читайте далі.

Хто отримає одноразову виплату, як призначається допомога та чи потрібно подавати документи на її отримання – читайте далі.

В Управлінні соціального захисту населення Мукачівської міської ради надали роз’яснення щодо виплати одноразової грошової допомоги для підготовки до навчального року. Цей вид допомоги призначений тільки для дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.

Так, за інформацією відомства, одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім'ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Наразі в Мукачівській міській територіальній громаді таку допомогу буде призначено 121 родині.

Також зазначається, що документи на отримання даного виду допомоги подавати не потрібно. Управлінням соцзахисту населення Мукачівської міськради буде проведено автоматичне призначення допомоги.

Який розмір допомоги?

Одноразова грошова допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6-18 років (включно). Грошова допомога надається у розмірі 2000 грн. на кожну дитину.

Нагадаємо, за ініціативи Закарпатської ОДА в області ліквідовано усі школи для дітей із інтелектуальними порушеннями (ФОТО)

Читайте на ГК:У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Білаком (ФОТО)
Читайте на ГК:"Допомагають навіть наймолодші": закарпатці подарували прикордонникам освячені обереги (ФОТО)
Читайте на ГК:Волонтерський хаб «Венеція» відвідав голова військово-цивільної адміністрації Мукачівського району Едгар Токар (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська