1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбувся круглий стіл із Дармштадтом для обміну досвідом між лікарями

04.08.2021 12:45 Суспільство

Про це інформують у прес-службі Ужгородської міської ради.

Про це інформують у прес-службі Ужгородської міської ради.

Ужгородські медики, представники управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради й громадської організації "Дармштадський дім" днями взяли участь у круглому столі з німецькими партнерами щодо боротьби з наслідками епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у рамках проєкту “Kommunales Corona Soliadrpaket”.

Проєкт реалізується між Ужгородом і містом-побратимом Дармштадтом з метою обміну досвідом між лікарями. Також заплановано закупівлю розхідних матеріалів для міської лікарні та Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, а ще – інфрачервоні термометри, диспенсери та іонізатори повітря для міських шкіл, проводити інформаційні кампанії.

У ході реалізації проєкту заплановано ще два такі круглі столи, де обговорять не тільки питання стаціонарного лікування хворих на COVID-19, а й їхньої реабілітації.

Фінансування повністю забезпечує некомерційне ТОВ Engagement Global, яке фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ), загальна вартість проєкту становить понад 49 тис. євро.

Нагадаємо, в Ужгороді за минулу добу коронавірус забрав життя пацієнта

Читайте на ГК:Три закарпатські лікарні отримали допомогу із Австрії (ФОТО)
Читайте на ГК:До Закарпатських медзакладів надійшла допомога із Відня (ФОТО)
Читайте на ГК:Краса, що осипається й тоне в смітті: у мережі оприлюднили фото закарпатських зупинок, оформлених колись видатними художниками (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська