1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові підприємиця-перукарка, яка виграла тендерів на ремонт доріг на суму 2,5 мільйона, закрилась (ФОТО)

21.07.2021 16:42 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

22-річна дівчина відома у ЗМІ як "перукарка з амбіціями письменниці", що за 4 місяці одноосібно взяла 62 тендери у Виноградівської міської ради.

22-річна дівчина відома у ЗМІ як

Як свідчать дані з офіційного реєстру Мінюсту, вона припинила свою діяльність 8 липня 2021 року.

22-річна перукарка з Виноградова Олександра Лемак розпочала підприємницьку діяльність 11 березня цього року. Згідно заявлених КВЕДів, вона збиралась займатись будівництвом та ремонтом доріг, виробленням бетону, торгувати залізом та будматеріалами, а також надавати консультації у сфері інжинірингу. Вже 19 березня підприємиця бере свій перший тендер у міськради - 49 тисяч гривень на поточний ремонт вулиці Королівська у Виноградові. Ну а далі перемоги в тендерах буквально звалились дівчині на голову: 62 виграшні тендери від Виноградівська міська рада на загальну суму 2 533 551 гривню. У тендерах, суми яких варіюються від 12 до 50 тисяч гривень, підприємиця була єдиною учасницею. 

Олександра Лемак - дочка депутата Виноградівської міської ради Олександра Лемака. Її резюме розміщене на всеукраїнському порталі пошуку роботи "WORK.ua". Згідно даних з анкети, вона навчалась на перукаря-візажиста, працювала продавцем-консультатном та офіціантом і має широке коло інтересів.

Батько-депутат Олександри Лемак (обраний за списком Закарпатського обласного осередку ПП "За майбутнє") ремонтує дороги з 1998 року. За останні 2,5 років він виграв тендерів на поточний ремонт доріг на суму понад 6 мільйонів гривень. У 90% випадках замовником робіт виступала Виноградівська міська рада, інші - сільради Виноградівщини.

У сімейному підряді Лемаків є ще одна особа - Ігор Лемак. Це рідний брат депутата і дядько підприємці. Він займався ремонтом доріг з 1999 по 2019 рік. У 2016-2019 роках взяв тендерів на понад 12 мільйонів гривень. Тут також у 90% замовником виступала міська рада.

Два місяці тому журналісти Голосу Карпат разом з депутатами Виноградівської міської ради інспектували поточні ремонти вулиць, виконані згаданою підприємицею. Зокрема тоді виявили, що у Виноградові на Ловги люди самі скидувались грошима на підвіз вулиці гравієм. В той же час акт виконаних робіт в міській раді підписали, гроші на рахунок перевели.

В ході телефонної розмови Олександра Лемак, посилаючись на зайнятість, відмовилась коментувати причин припинення успішної, судячи тендерів на 2,5 мільйони гривень, діяльності.

Нагадаємо, раніше Виноградівський райсуд попри висновок Держпраці не побачив порушень у звільненні директорки угорської школи міста.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська