1. Новини Закарпаття
  2. >

Прикордонники в Карпатах почали патрулювати кордон з вертольотів (ВІДЕО)

10.07.2021 13:21 Суспільство

Прикордонники використовують два вертольоти Н125 від французької компанії Airbus Helicopter. До кінця року очікується ще до десяти таких вертольотів.

Прикордонники використовують два вертольоти Н125 від французької компанії Airbus Helicopter. До кінця року очікується ще до десяти таких вертольотів.

Українські прикордонники почали польоти над Карпатами. Гірська підготовка екіпажів поєднується з моніторингом кордону. Про це в суботу, 10 липня, повідомляє Держприкордонслужба.

"Тренувальні польоти льотного складу Харківської і Одеської окремих авіаційних ескадрилій Держприкордонслужби проходять у Карпатах. Зі специфікою застосування нових вертольотів Н125 в горах прикордонники знайомляться при наставництві Вільяма Паску, представника заводу-виробника Airbus", - йдеться в повідомленні.

Так, днями учасники тренувань здійснили повітряний моніторинг кордону з Румунією, а також облетіли найвищу вершину України - гору Говерлу.

Зазначається, що саме Airbus Н125 встановив світовий рекорд приземлення і злету. У 2005 році вертоліт приземлився на висоті 8 848 метрів на найвищій вершині земної кулі - горі Еверест. Тому Карпати для цього вертольота абсолютно комфортні, адже Н125 зберігають високі експлуатаційні характеристики в різних екстремальних умовах, зокрема, в спеку і на високогір'ї.

"Вертоліт Н125 вважається найкращим у світі для виконання польотів, зокрема, в гірській місцевості. Він дуже потужний, дуже маневрений і дозволяє виконувати посадки в складних умовах", - зазначив начальник штабу Харківського окремої авіаційної ескадрильї Сергій Саміленко.

Зараз прикордонники використовують два вертольоти Н125 від французької компанії Airbus Helicopter, які прибули в Україну в січні 2020 року. Вже найближчим часом з Франції мають надійти нові вертольоти Airbus Н125, які поповнять авіапарк українських прикордонників. І для цих гвинтокрилих машин вже готові екіпажі, які зможуть ефективно виконувати завдання щодо повітряного моніторингу кордону, як на рівнинних, так і на гірських ділянках.

До кінця цього року українське прикордонне відомство очікує отримати ще до десяти вертольотів Airbus Н125. Планується, що ці машини прибудуть вже з необхідним оптико-електронним обладнанням для моніторингу державного кордону і узбережжя прикордонних водних об'єктів.

 

Українські прикордонники почали польоти над Карпатами. Гірська підготовка екіпажів поєднується з моніторингом кордону. Про це в суботу, 10 липня, повідомляє Держприкордонслужба. "Тренувальні польоти льотного складу Харківської і Одеської окремих авіаційних ескадрилій Держприкордонслужби проходять у Карпатах. Зі специфікою застосування нових вертольотів Н125 в горах прикордонники знайомляться при наставництві Вільяма Паску, представника заводу-виробника Airbus", - йдеться в повідомленні. Так, днями учасники тренувань здійснили повітряний моніторинг кордону з Румунією, а також облетіли найвищу вершину України - гору Говерлу. Зазначається, що саме Airbus Н125 встановив світовий рекорд приземлення і злету. У 2005 році вертоліт приземлився на висоті 8 848 метрів на найвищій вершині земної кулі - горі Еверест. Тому Карпати для цього вертольота абсолютно комфортні, адже Н125 зберігають високі експлуатаційні характеристики в різних екстремальних умовах, зокрема, в спеку і на високогір'ї. "Вертоліт Н125 вважається найкращим у світі для виконання польотів, зокрема, в гірській місцевості. Він дуже потужний, дуже маневрений і дозволяє виконувати посадки в складних умовах", - зазначив начальник штабу Харківського окремої авіаційної ескадрильї Сергій Саміленко. Зараз прикордонники використовують два вертольоти Н125 від французької компанії Airbus Helicopter, які прибули в Україну в січні 2020 року. Вже найближчим часом з Франції мають надійти нові вертольоти Airbus Н125, які поповнять авіапарк українських прикордонників. І для цих гвинтокрилих машин вже готові екіпажі, які зможуть ефективно виконувати завдання щодо повітряного моніторингу кордону, як на рівнинних, так і на гірських ділянках.

Нагадаємо, на Закарпатті затримали квадрокоптер із тютюновою контрабандою: відомі деталі

Читайте на ГК:У ВР мають намір змінити закон про торгівлю харчовими продуктами - законопроект
Читайте на ГК:Моторошна знахідна: у старій скрині знайшли мертвими ніби то зниклих діток (ФОТО)
Читайте на ГК:"Відро на голову, прокладку на рот": Як прості українці захищаються від коронавірусу та чи дієві їх методи, - Главком
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...