1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові збирають підписи за облаштування бігових доріжок у парку Перені (ПЕТИЦІЯ)

09.07.2021 08:45 Суспільство Голос Карпат

Ініціатива депутатської групи "Нова громада" з'явилась на сайті електронних петицій. Підписати петиція може кожен містянин.

Ініціатива депутатської групи

"Стан розвитку спорту у Виноградівській громаді є незадовільний. Мешканці громади, які займаються спортивним бігом, ходьбою, готуються до марафонів, або просто мають бажання здійснювати пробіжки для власного здоров'я - не мають такої можливості, оскільки в місті відсутній доступ до стадіонів та інших спортивних споруд. Зачасту, мешканці громади змушені їздити до м. Хуст для пробіжок. Станом по сьогодні в парку культури і відпочинку ім. Перені наявні доріжки у жахливому стані, що є небезпечним для здоров'я людей. Вирішити дану проблему можна, шляхом замовлення та встановлення поліуретанового покриття на підготовлену поверхню асфальту чи бетону. За таких обставин, зміст електронної петиції наступний: внести зміни до місцевого бюджету Виноградівської міської ради та виділити фінансування в розмірі 800 000 грн. для виготовлення ПКД та замовлення робіт щодо монтажу та встановлення поліуретанового покриття на доріжках в парку культури і відпочинку ім. Перені", - йдеться в обгрунтуванні ідеї на платформі "Електронної демократії" де мешканці кожної громади країни можуть розмістити електронну петицію.

Підтримати облаштування бігових доріжок у парку Перегі можна за посиланням, попередньо зареєструвавшись на порталі.

Механізм електронних петицій - це звернення громадян до органів державної влади та місцевих рад з вимогою розглянути важливе питання чи вирішити проблему. Розгляд електронної петиції може бути ініційований громадянами шляхом збору підписів на офіційному веб-сайті органу влади або на веб-сайті громадського об’єднання. Електронна петиція розглядається у випадку, якщо було зібрано встановлену кількість підписів.

"Кожен громадянин може створити електронну петицію та розпочати процес збору підписів – для цього достатньо у відповідному розділі на веб-сайті органу влади описати суть звернення (проблеми, яку потрібно розглянути), зазначити свої ПІБ та адресу електронної пошти... Електронна петиція, яка набрала встановлену кількість підписів, підлягає обов’язковому розгляду органом влади, зокрема виноситься на розгляд сесії місцевої ради у першочерговому порядку... Просимо всіх небайдужих ПІДТРИМАТИ!", - закликає містян ініціатор "Нова громада".

Нагадаємо, у Виноградові міська рада планує виділити по декілька великих земельних ділянок в "одні руки".

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...