1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 9 липня 2021 — що обіцяють астрологи

09.07.2021 08:03 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

Сьогодні Овнам краще поставити на перше місце домашні справи і приватне життя. У центр уваги може потрапити власне житло або сімейне гніздо, зв'язок з батьками або духовним корінням. Варто згорнути зайві контакти, відкласти необов'язкові поїздки і починання в зовнішньому світі. Не варто жартувати над звичками близьких і провокувати старі розбіжності. Можна дозволити собі сентиментальність, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

День дозволяє Тельцям скинути зайву напругу, відпочити від непростої ситуації в будинку, особистих відносинах або бізнесі. Відмінний відволікаючий фактор — близьке оточення: займаючись проблемами сусідів або сімейного клану, багато Тельців забудуть про перипетії свого життя або поглянуть на них трохи інакше. Особливе значення може придбати зв'язок з конкретною персоною (братом або сестрою, старим другом).

 

Близнюки

 

Сьогодні зірки радять Близнюкам не захоплюватися легким спілкуванням і розвагами, уникати починань і авантюр. Краще зайнятися особистими або сімейними ресурсами, господарством, харчуванням, роблячи упор не на новинки, а на спритну комбінацію того, що є. Корисно переглянути запаси, позбутися від мотлоху і пустити в хід резерви, не чекаючи їх псування. Вирішенням нагального питання може стати ремонт або обмін.

 

Рак

 

Сьогодні багатьох Раків розривають протиріччя, викликані вибором загальної стратегії або конкретним завданням без однозначного рішення. Варто піти від зовнішніх впливів, прислухатися до своїх душевних і тілесних відчуттів. Добре влаштувати огляд своїх досягнень, талантів і попередніх планів на майбутнє. Бажано поберегти своє здоров'я. Корисно позбутися від вантажу наведених думок і зайвих зв'язків.

 

Лев

 

Сьогодні Левам краще зробити вибір на користь тиші і приватного життя, поставивши на паузу ігри, пригоди, конкуренцію та іншу активність. Добре побути біля води, на природі, послухати музику. Це день підвищеної чутливості, інтуїції і самоінвентаризації. Погляд бажано направити в минуле або всередину себе. Варто поставитися уважніше до нездужань: можливо, лікування не доведено до кінця.

 

Діва

 

Сьогодні Дівам корисно заглянути вперед і прикинути можливі варіанти подій. Велику роль при цьому зіграє чуття, як продукт минулого досвіду. Якщо його у вас мало, зірки радять поспілкуватися з близькою людиною (другом, родичем, колишньою любов'ю). Не обов'язково обговорювати з нею пікантну тему безпосередньо: відповідь на каверзне питання прийде ненавмисно, в ході спільного проведення часу.

 

Терези

 

Терезам варто поставитися серйозніше до вражень і переживань цього дня. Небажано робити вибір, не розібравшись у своїх відчуттях, перевагах і не програвши заново в розумі передісторію питання. Це особливо важливо, якщо треба прийняти рішення про кар'єру, посаду, сімейний статус, особисте партнерство або роботу під керівництвом конкретної людини. Можливо, доведеться піти на черговий компроміс.

 

Скорпіон

 

Сьогодні Скорпіонам краще відмовитися від зовнішньої суєти і починань, особливо, з часткою ризику і показухи. По можливості, варто присвятити день духовній межі буття. Це вдалий момент для повернення до колишніх витоків. Не збитися з вірного шляху багатьом Скорпіонам допоможе надійний маяк — в особі конкретної персони, якій вони довіряють, або у вигляді образу, що вабить. Добре мріяти про успіх і подорожі.

 

Стрілець

 

Сьогодні Стрільцям краще спиратися на чуття, пам'ять і відчуття, а не на логіку. Натяки долі в цю добу носять непрямий характер, можуть мати вигляд ребуса або суперечливого відчуття. Можлива підступна пастка у коханні, грі, сімейному або духовному житті, подвійність в матеріальних справах. Важливо вміти чути інстинкт самозбереження, небезпека або обман можуть прийти під маскою або в формі жарту.

 

Козоріг

 

Сьогодні Козорогам краще поставити в центр уваги важливе для себе партнерство або відносини з другом, близькою людиною. Ким би не була ця персона, варто бачити в ній особистість, поважати її рішення, звички і почуття. Вітається дипломатичність, лагідність, вміння бути поруч, не нав'язуючись і співпереживаючи. Варто пам'ятати, що нещира згода або фальшиве співчуття — той же обман.

 

Водолій

 

Сьогодні Водоліям необхідно прийняти стан справ, визнати залежність від деяких людей або обставин. День може стати значущим, якщо вирішується питання про здоров'я (особливо, лікування хронічного захворювання), про житло, сімейні обов'язки, побутові і службові оновлення, обслуговування, домашнього вихованця. Зросте поріг чутливості, можуть негативно сприйматися жарти і непорозуміння.

 

Риби

 

Для Риб це пасивна і знакова доба. Можливі містичні відчуття, віщі сни. Духовний підйом виправить самопочуття. День сприятливий для налаштування на творчий процес і на майбутній успіх. Роль або образ, в які ви сьогодні вживаєтеся, стануть для вас щасливими. Важливий час для батьків, закоханих. Може прийти надія на вдалий результат історії з житлом або нерухомою власністю.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2021 — що обіцяють астрологи
Читайте на ГК:"На шпильках та в боді": Модель сексуально помила розкішний Ferrari (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Facebook видалятиме порушників правил, які стануть ще жорсткішими

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...