1. Новини Закарпаття
  2. >

Опитування показало, як водії в Україні готові боротися із заторами

07.07.2021 16:31 Суспільство

Українські водії не готові відмовитися від авто, а бачать вирішення проблеми в будівництві нової інфраструктури.

Українські водії не готові відмовитися від авто, а бачать вирішення проблеми в будівництві нової інфраструктури.

В Україні 73% водіїв вважають, що зменшити затори можна, побудувавши нові дороги і розв'язки, тоді як тільки 12% погодилися б з обмеженнями на в'їзд автомобілів до центрів міст. Про це свідчать результати опитування 10 тисяч респондентів аналітичною службою OLX в середу, 7 липня.

При цьому ділитися своєю машиною з іншими, щоб зменшити навантаження на дорогах, готові ще менше - лише 7% водіїв.

Крім того, водії автомобілів вважають велосипеди і самокати небезпечними, а велосипедисти виїжджають на дороги через погану інфраструктуру.

При цьому 69% опитаних українців, які володіють легковим автомобілем, користуються ним щодня, 22% - беруть машину кілька разів на тиждень, 7% - сідають за кермо тільки на вихідних або кілька разів на місяць, 2% - користуються машиною по черзі з іншими членами сім'ї.

Кожен п'ятий українець вважає, що в своєму населеному пункті може потрапити в затор навіть у вихідні. Стільки ж - негативно відноситься до виділених смуг для громадського транспорту, нібито вони тільки зменшують проїжджу частину для легкових авто. Водночас 80% все ж позитивно ставляться до цих смуг.

Нарешті, кожен третій респондент, який не має машини, планує її придбати. Тільки кожен восьмий пішохід не сідає за авто, оскільки вважає зручнішим громадський транспорт.

Читайте на ГК:У ВР мають намір змінити закон про торгівлю харчовими продуктами - законопроект
Читайте на ГК:Моторошна знахідна: у старій скрині знайшли мертвими ніби то зниклих діток (ФОТО)
Читайте на ГК:"Відро на голову, прокладку на рот": Як прості українці захищаються від коронавірусу та чи дієві їх методи, - Главком
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...