1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні зафіксували смерть після щеплення від ковіду

03.07.2021 21:40 Суспільство ВАЖЛИВО

Чоловік помер через 4 години після отримання вакцини. Трагічний випадок зафіксували на Вінниччині.

Чоловік помер через 4 години після отримання вакцини. Трагічний випадок зафіксували на Вінниччині.

Вакцина від коронавірусу, якою був щеплений один із пацієнтів у Вінницькій області, могла стати причиною його смерті. 47-річний чоловік помер незабаром після щеплення препаратом Pfizer.

Трагедія сталася в день вакцинації, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я. Чоловікові зробили щеплення препаратом Pfizer о 13:45. Розповідають, що протягом першої години після вакцинації він почувався абсолютно нормально і ні на які симптоми не скаржився.

Однак вже до 17-ї години самопочуття чоловіка різко погіршилося. Його стало нудити, потім щеплений пацієнт знепритомнів. До нього терміново викликали швидку.

Медики, що приїхали на виклик, активно намагалися його реанімувати, проте всі їхні зусилля виявилися марними. О 18:02 вони змушені були констатувати смерть чоловіка.

Цей випадок зареєстрували як несприятливу подію, що відбулася після імунізації. Медики зобов'язані це робити по протоколу, який передбачає фіксацію всіх летальних випадків, що сталися в 30-денний період після щеплення.

У той же час, в Міністерстві охорони здоров'я наголосили, що ніякого очевидного зв'язку між імунізацією вакциною Pfizer і тим, що сталося, немає.

Це підтверджується і самопочуттям інших пацієнтів, яким робили щеплення із того ж флакона з вакциною. Всі вони, на щастя, живі і почуваються в межах норми.

При цьому слід пам'ятати, що виробники вакцини Pfizer визнали, що в окремих випадках імунізація цим препаратом призводить до утворення тромбів у пацієнтів. Раніше така ж небезпека була помічена і у британській вакцини AstraZeneca.

ДЖЕРЕЛОkorrespondent

Нагадаємо, за певних умов суд може скасувати штраф виписаний водію.

Читайте на ГК:"Вбити кирилицю": чи потрібен Україні повий перехід на латиницю, - РБК
Читайте на ГК:У світі не вистачає далекобійників: куди поділися водії та які країни заманюють українців на роботу
Читайте на ГК:Українська туристка в Іспанії зірвалась зі скелі при спробі зробити селфі – ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...