1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

У Львові вирішили посилити карантин

02.07.2021 15:12 Суспільство

Також було прийнято рішення посилити (в розумних межах) дотримання карантинних заходів в закладах харчування, культури та інших.

Також було прийнято рішення посилити (в розумних межах) дотримання карантинних заходів в закладах харчування, культури та інших.

У Львові через загрозу поширення штаму коронавируса Delta посилять карантин, збільшать кількість ковід-ліжок і кількість вакцинацій до 5 тис. на добу.

Про це після засідання міської комісії ТЕБ та НС повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми активно моніторимо ситуацію щодо COVID-19 і нового штаму Delta. Ситуація загострюється навіть в таких країнах, які активно займаються вакцинацією. Тому ми починаємо інтенсивну підготовку до цього нового штаму. На сьогоднішній день ми маємо 2 тис. Ліжок в наших комунальних установах, які готові приймати хворих коронавірусів. Сьогодні ми вирішили підняти цю планку до 3 тис., В тому числі і в дитячій лікарні. Ми звернулися до Ляшко, щоб він відновив «ковідние» пакети для медустанов, оскільки у нас зараз має його тільки лікарня «швидкої». А треба готуватися. Тому що через кілька тижнів ситуація може кардинально змінитися », - зазначив Садовий.

На засіданні міської комісії також було прийнято рішення посилити (в розумних межах) дотримання карантинних заходів в закладах харчування, культури та інших і збільшити кількість вакцинацій від коронавируса до 5 тис. В день.

Читайте на ГК:Небезпечні ігри: на Львівщині палець 10-річної дитини застряг у дверях квартири
Читайте на ГК:Cмiттєпeрeрoбний зaвoд y Львoвi пoчнyть бyдyвaти y жoвтнi
Читайте на ГК:Львівщина серед областей-лідерів по кількості COVID-госпіталізацій

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...