1. Новини Закарпаття
  2. >

Індексація окремих податкових ставок і підвищення рентних платежів: Рада зробила перший крок

01.07.2021 19:40 Суспільство

Комітет із питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував прийняти законопроект №5600 у першому читанні.

Комітет із питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував прийняти законопроект №5600 у першому читанні.

Верховна Рада у першому читанні прийняла за основу законопроект №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України. “За” проголосували 265 народних депутатів, передає УНН.

Законом передбачається індексація окремих податкових ставок і підвищення рентних платежів.

Таким чином, законопроектом вносяться зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів, якими пропонується:

збільшити ренту за видобуток залізної руди, підвищити ставки податків за використання води і лісів, екологічного податку та акцизу на алкоголь.

Законопроект передбачає боротьбу з ухиленням від сплати рентних платежів за видобування корисних копалин та акцизів на тютюнові вироби.

Пропонується ввести мінімальний податок з 1 гектара товарної с/г землі в розмірі 4,5% від вартості землі. Також мова йдеться про обмеження відшкодування ПДВ для посередників з продажу споживчих товарів.

Нагадаємо, що На Закарпатті відкриють виставку виставку відомого художника і мистецтвознавця Аттіла Коприви (ФОТО)

Читайте на ГК:Ріст мінімалок та зміни податків для ФОП: що передбачає Бюджет-2022 для українців
Читайте на ГК:В Україні запустили систему моніторингу олігархів
Читайте на ГК:"Вбити кирилицю": чи потрібен Україні повий перехід на латиницю, - РБК
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...