1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Із Закарпаття стартував маршрут цьогорічного Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни (ВІДЕО)

21.06.2021 20:49 0 Суспільство

Маршрут велопробігу Ужгород-Київ пройде через такі міста: Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю та Житомир.

За словами організатора Івана Балашова, захід проводять втретє. З обласного центру Закарпаття стартували двоє учасників. Це ветерани війни в Афганістані та на сході України.

О 8 годині з площі Народної стартували учасники Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни. Вони зробили круг довкола й вирушили до меморіалу загиблим воїнам на сході України.

Цього року з Ужгорода стартували двоє учасників велопробігу – Іван Балашов та Сергій Поліщук. Сергій долучається вдруге. Для цього спеціально приїхав з Рівного. Чоловік учасник бойових дій Антитерористичної операції 2014-2015 років.

Сергій Поліщук розповів: "У першу чергу цей велопробіг означає пам'ять про загиблих побратимів у російсько-українській війні. По-друге, це особистий приклад для молоді щодо необхідності підтримання форми й захоплення велосипедним спортом. Ми постійно займаємося велоспортом вдома, тренуємося, беремо участь в спортивних велозаходах, у змаганнях, тому особливої підготовки не було".

Учасник та організатор велопробігу Іван Балашов каже: захід проводять втретє. Минулого року їздили з Ужгорода до Маріуполя.

"Ми не просто будемо їхати, ми під час маршруту будемо зустрічатися з ветеранами, з сім’ями загиблих воїнів, з духовенством, з молоддю, із представниками засобів масової інформації, з громадськістю, тобто, крім того, що ми вшануємо наших захисників, ми пропагуємо ветеранський спорт. Скільки людей буде приєднуватися я не знаю. Нас двоє, тому що це не велозмагання, багатьом людям не дозволяється їздити на центральних трасах. У областях і містах до нас будуть приєднуватися багато ветеранів, молоді й спортсменів", — розповів Іван Балашов.

До Мукачева учасників велопробігу супроводжували ужгородці на велосипедах та мотоциклах. Серед них і Тетяна Іщенко. Вона розповіла: "Минулого року я також стартувала з Іваном Анатолійовичем, але це було в межах міста, цього разу я планую проїхати Мукачево й доїхати до Чинадієва. Воно показує, що до спорту може долучитися кожен незалежно від віку. Це єднає, тому що воно, як я вже зазначала, воно показує, що можна проїхати незалежно від категорії і від віку".

За словами Івана Балашова, до Києва учасники приїдуть 27 червня. Там будуть два дні. Назад до Ужгорода повертатимуться автомобілем.

Нагадаємо, Ужгородські танцюристи взяли першість у трьох категоріях Чемпіонату України з танцювального спорту.

Читайте на ГК:В Ужгороді горів МАФ (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели вечір із Сергієм Жаданом (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородські танцюристи взяли першість у трьох категоріях Чемпіонату України з танцювального спорту
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...