1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні через тиждень введуть нові тарифи на електроенергію

20.06.2021 11:41 Суспільство

Оновлена постанова про спеціальні зобов'язання на ринку електроенергії вирішить долю українців з 1 липня.

Оновлена постанова про спеціальні зобов'язання на ринку електроенергії вирішить долю українців з 1 липня.

Глава Міністерства енергетики України Герман Галущенко зазначив, що стабільність дозволить побутовим споживачам планувати і вживати заходів з енергозбереження. За словами глави Міненерго, новий механізм формування тарифів на електроенергію буде представлений наступного тижня.

"Ми хочемо побачити стабільність тих тарифів на електроенергію і зробити диференційований підхід, який дасть можливість забезпечити соціально вразливу прошарок населення", - повідомив міністр.

Таким чином, окремо буде виділена категорія населення, яка споживає в місяць не більше 100 кіловат-годин електроенергії. Таким споживачам держава поверне пільговий тариф. Разом з тим, Галущенко не назвав ні розмір пільгового тарифу на електроенергію, ні розмірів очікуваних повних тарифів для тих українців, які споживають понад 100 кіловат-годин електроенергії на місяць.

Раніше в Міненерго розглядали різні варіанти підвищення тарифу на електроенергію. Зокрема, в одному варіанті пропонувалося встановити пільговий тариф для споживання до 300 кВт-година, в іншому - до 500 кВт-год. Є й інші передбачувані сценарії зміни тарифу на електроенергію. Нібито цей тариф тепер буде різним для різних регіонів. Зокрема, найдешевшим він буде для Києва, найдорожчим - для Івано-Франківська і Луганська. Джерело

Читайте на ГК: Українська зірка Playboy пікантно позувала перед дзеркалом (ФОТО)
Читайте на ГК:Чоловік одягнув у супермаркеті пакет замість маски і став зіркою соцмереж (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українських підлітків "накрила" смертельна розвага - усе задля лайків в мережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...