1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Освоєння бюджетних коштів": у Воловці на Закарпатті реконструкція лікарні завершилася розведенням грибка

14.06.2021 19:00 Суспільство ВАЖЛИВО

У рамках програми Президентської ревізії була створена парламентська група для контролю освоєння бюджетних коштів на місцях.

У рамках програми Президентської ревізії була створена парламентська група для контролю освоєння бюджетних коштів на місцях.

У зв'язку із цим перевірено ряд важливих об'єктів на Закарпатті. Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Верховної Ради України Микола Тищенко.

Під час робочої поїздки, парламентською групою було здійснено візит до Воловецької лікарні, де, за словами Миколи Тищенка вдалось виявити значні порушення щодо реконструкції медичного закладу.

Наразі ми з учасниками цієї групи інспектуємо об’єкти Закарпаття. Перший етап, нагадаю, був на митниці, а цього разу ревізія стосувалася медичних закладів.

У ході робочої поїздки ( Від точки А до точки В - 800 км )на Закарпаття ми з командою «Слуги Народу» виявили, як місцева влада «освоює» бюджетні кошти. Мова йде про більш ніж 7 млн грн. Саме в цю суму обійшлося, УВАГА - фарбування стін у лікарні села Воловець, що на Закарпатті, - повідомляє Микола Тищенко.

Далі подаємо оригінал допису зі сторінки Миколи Тищенка без змін:

Приїхавши з інспекцією, ми виявили, що реконструкція лікарні закінчилася фарбуванням стін і розведенням грибка. У лікарні грибок - це нікого не бентежить??? Шановні Голова Закарпатської ОДА Полосков Анатолій та його заступник Мирослав Білецький! Ви коли урочисто відкривали лікарню, не побачили тріщини на стінах, дірки та грибок??? Наша команда вже звернулася в поліцію і прокуратуру, так що компанії підряднику скоро доведеться повернути незаконно здобуті гроші до фонду лікарні.

Це бюджетні гроші, а значить гроші платників податків - кожного українця. Держава виділяє кошти, щоб покращувати життя саме українців, а не щоб ними набивала кишені місцева влада. Наголошую, команда Президента нікому не дозволить обкрадати українців і обманювати Президента.

І на ваші рекомендації найняти охорону, хочу відповісти, що мені не треба захищатися від українського народу. З нами Бог, з нами правда. А там буде як буде.

Друзі!!! Для тих, хто й досі ще не зрозумів, повторюю в 100-ий раз. Ми вже приїхали та Зепрожектор увімкнули.

Нагадаємо, ще в одному з районів на Закарпатті відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги

Читайте на ГК:На Закарпатті чоловік систематично знущався над дружиною /ПОДРОБИЦІ
Читайте на ГК:На Закарпатті сталося жахливе вбивство: відомі подробиці /ФОТО
Читайте на ГК:Моторошне вбивство на Закарпатті: батько зарізав 28-річного сина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська