1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ще в одному з районів на Закарпатті відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги

11.06.2021 09:42 Суспільство

Сьогодні Анатолій Полосков спільно зі своїми заступниками, представниками місцевої влади та медиками відкрили нове приймальне відділення у Берегівській центральній районній лікарні ім. Б. Ліннера.

Сьогодні Анатолій Полосков спільно зі своїми заступниками, представниками місцевої влади та медиками відкрили нове приймальне відділення у Берегівській центральній районній лікарні ім. Б. Ліннера.

За словами голови облдержадміністрації, це вже п’яте відділення екстреної медичної допомоги, яке успішно модернізували на Закарпатті у межах реалізації національної програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, - повідомляє ungvar.in.ua

“Це надзвичайно важлива подія, адже ми всі чекали на появу саме такого осередку – з широким спектром медичних послуг та сучасним спеціалізованим обладнанням. З упевненістю можу сказати, що це одне з найкращих відділень не тільки в нашій області, а й у всій Україні”, – зазначив Анатолій Полосков.

Майже рік тому тут розпочали капітальний ремонт з переплануванням першого поверху корпусу «Б» під приймальне відділення.

Перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті, Глава держави особисто оглянув процес реконструкції в закладі охорони здоров’я.

І вже відсьогодні понад 200 тис. жителів Берегівщини отримуватимуть тут якісну медичну допомогу, а медики працюватимуть у комфортних умовах та з потужним обладнанням, яке дозволить їм проводити точну діагностику, допоможе встановити діагноз та визначити курс лікування.

За державні кошти для лікарні придбали систему рентгенівської комп’ютерної томографії всього тіла Supria 32, рентген Perform-X та УЗД-апарат CX50 Philips.

На реалізацію цього проєкту спрямували понад 10,6 млн грн. З державного бюджету виділили 8 млн грн, ще 2,6 млн грн – з місцевого бюджету.

“Втілення амбітного плану Президента щодо розбудови медичної інфраструктури Закарпаття продовжується”, – зауважив очільник області.

Анатолій Полосков також повідомив, що незабаром Берегівська ЦРЛ стане єдиним великим лікувальний комплексом, адже вона увійшла до переліку інвестиційних проєктів, що можуть бути профінансовані Державним фондом регіонального розвитку.

Проєкт, на який планують виділити майже 95 млн грн, передбачає будівництво нового корпусу лікарні.

Тоді усі корпуси закладу будуть з’єднані між собою.

Нагадаємо, на Берегівщині, поблизу кордону з Угорщиною, затримали "нічних візитерів"

Читайте на ГК:На Берегівщині, поблизу кордону з Угорщиною, затримали "нічних візитерів"
Читайте на ГК:Пожежа у Берегові житлового будинку: з`явились світлини з місця події (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові сталася пожежа: відомо, де і що горіло
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...