1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Більшість довічно ув'язнених в Закарпатській УВП № 9 не працевлаштовані

09.06.2021 18:33 Суспільство

Обласна прокуратура перевірила Закарпатську УВП з приводу дотримання прав в’язнів на працю Закарпатською обласною прокуратурою, спільно зі спеціалістами управління Держпраці у Закарпатській області та Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, проведено перевірку дотримання законодавчих вимог щодо прав в'язнів на працю у ДУ "Закарпатська УВП № 9".

Встановлено, що питома вага працевлаштованих засуджених в Установі становить 56%. Вказані особи залишені в установі для виконання робіт із господарського обслуговування.

Попри це, більшість із засуджених до довічного позбавлення волі, залишаються досі не працевлаштованими. Причинами є відсутність замовлень на ті види робіт, які вони могли б виконувати, відсутність належних умов для праці, виробничих потужностей тощо.

Ці факти неодноразово ставали підставами скерування до Установи актів прокурорського реагування. Разом з тим, прокурорами встановлено, що нарахування заробітної плати та перерахування відрахувань із неї єдиного соціального внеску, проводяться вчасно, без заборгованостей, та згідно з вимогами чинного законодавства. Водночас за наслідками перевірки керівництву ДУ «Закарпатська УВП № 9» вказано на необхідності створення належних умов для реалізації засудженими до довічного позбавлення волі права на працю, повідомила Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, СБУ викрила закарпатців, які переправляли нелегалів до ЄС: скільки коштувало переправити «клієнта» (ФОТО)

Читайте на ГК:В Ужгороді чимало непрацюючих ліфтів: в чому причина (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Розмножують для туристів": береги Ужа в обласному центрі полонив отруйний екзот, - Соцмережі (ФОТО)
Читайте на ГК:В обласному центрі демонтували самовільно встановлену тимчасову металеву споруду (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...