1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 9 червня 2021 — що обіцяють астрологи

09.06.2021 08:03 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

Сьогодні Овнам краще взяти паузу в активних заняттях, згорнути необов'язкові повсякденні справи і клопоти по дому. На перший план виходить цільове спілкування, інтелектуальна праця, обробка документів і фактів. Настав час розібратися в списку контактів, почистити месенджери, впорядкувати файли, продублювати цінну інформацію. Може стати важливою думка конкретної людини з близького оточення, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Тельцям день допоможе зняти зацикленість на особистих потребах і включитися в загальний інформаційний потік. Перемикання буде необхідне, якщо на першому місці фінансові справи, професійні плани або оформлення документів. З'явиться критерій для порівняння, оцінки, уточнення і відсіву помилкових даних. Можлива важлива інформація про посаду і заробіток, начальника або колегу, покупця або продавця.

 

Близнюки

 

У найближчі пару днів Близнюки мають право на егоцентризм. Їм пора підвести риску в своїх роздумах і розставити акценти в багатьох взаємопов'язаних питаннях. Це час чесної самооцінки і відсікання ілюзій. Завдання номер один — впорядкувати сформовані зв'язки, виробити критерії відбору знайомств, навести різкість на майбутні плани, систематизувати знання і привести в порядок особисті документи.

 

Рак

 

Сьогодні Ракам потрібно бути чуйними до новин і думок (особливо, до тих, що надходять здалеку або звучать в них за спиною). В отриманій інформації важливо відокремлювати зерна від лушпиння, не домішуючи до оцінок і фактів свої емоції. Цінні дані не завадить заархівувати на зовнішніх ресурсах. Одночасно, пора підводити риску під періодом своєї активності, недавній стиль дій втрачає актуальність.

 

Лев

 

Сьогодні на першому місці у Левів погляд у майбутнє. Багато Левів хочуть обговорити програми, які їх цікавлять, з друзями або порадитися з людиною, чию неупереджену думку вони поважають. Щоб залишатися в курсі ключових тенденцій і мати критерії для відсіву неправдивих даних, їм бажано стежити за новинами і бути на зв'язку зі світом: вести листування, відвідувати заходи, брати участь в дискусіях.

 

 

 

Діва

 

Дівам сьогодні варто згорнути необов'язкові справи і забезпечити собі обстановку, що дозволяє сконцентруватися на найважливішому. Бажано присвятити цей день об'єктивній оцінці своїх результатів, розбору польотів (помилок, ілюзій), звірці даних, уточненню планів. Добре зайнятися оформленням документів, звітністю. Можлива ключова нарада, співбесіда або офіційне доленосне повідомлення.

 

Терези

 

Терезам не завадить оцінити стан своїх довгострокових програм, пов'язаних з навчанням, спілкуванням, подорожами, науковою, програмістською, перекладацькою або викладацькою кар'єрою. Не останню роль зіграють зв'язки за кордоном і потрібні документи (диплом, віза). Підсумки в цілому порадують, але в загальній ясній картині з'являться знаки питання і сліпі плями. Можливо, у зв'язку зі здоров'ям або рівнем сервісу.

 

Скорпіон

 

Сьогодні зірки радять Скорпіонам стати більш товариськими і допитливішими, але бути відкритими лише для інформації певного роду. Важливе все, пов'язане з темою криз, випробувань та іспитів: страховка, інформаційна підтримка. Слід відмести ненадійні канали зв'язку. Також, пора підсумувати враження від подорожей і підсумки пригод. Бажано підтримати зв'язок з домом, колегами та друзями.

 

Стрілець

 

Для Стрільців день відзначений значущою зустріччю або бесідою. Багатьом Стрільцям важлива думка конкретного співрозмовника. Має сенс відгукнутися на запрошення до діалогу. Головна складність дня — відрізнити чесні послання від брехливих. Краще довіряти фактам, документам і офіційним заявам. Небезпечно спиратися на чутки і домисли, носити «рожеві окуляри», піддаватися сентиментальності або сімейному ідеалізму.

 

Козоріг

 

Козорогам день несе корисну уточнюючу інформацію. Багато цікавого вдасться почерпнути зі слів колег і персоналу, з чуток, що витають навколо. Відповідний момент для візиту до лікаря і в аптеку, для роботи з інструкціями, рецептами, звітами, довідниками, для спілкування з начальством і інстанціями з конкретних питань. Пора почистити службове листування.

 

Водолій

 

Сьогодні Водолії у вигідному становищі, вони об'єктивно мислять і контролюють ситуацію. Це прекрасний момент для спілкування зі значущою для них персоною. Можлива конструктивна розмова з коханою людиною, компаньйоном по грі або партнером по творчості. Водоліям-батькам не варто відкладати бесіду з дітьми: контакт стане взаємно корисним, вдасться обговорити серйозні теми або довгострокові плани.

 

Риби

 

Рибам цей день запам'ятається сімейною або іншою нарадою, чиєюсь важливою заявою. Самі ж Риби — в ролі зіпсованого приймача. Вони багато тлумачать спотворено (включаючи відгуки про свою персону) і часто стають рупором дезінформації в своєму близькому колі. Їм потрібно самим усвідомити і зжити свої ілюзії, не дати приводу для пліток, обману і насмішок. Не варто давати обіцянку і укладати договір.

Читайте на ГК:Фанатів Брітні Спірс налякав її новий танець (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Науковці оживили тварину після 24 тисяч років у вічній мерзлоті
Читайте на ГК:У Пакистані охоронець видав себе за лікаря і оперував пацієнтку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...